r   e   k   l   a   m   a
reklama

'Ludzkie' tłumaczenia od Google

Strona główna Aktualności

O autorze

Każdy kto korzystał z narzędzi językowych oferowanych przez Google doskonale zdaje sobie sprawę jak potężny to mechanizm - potężny, ale niedoskonały. Korporacja z Mountain View wpadła na niecodzienny pomysł na udoskonalenie oferowanych tłumaczeń, uruchamiając usługę Google Translation Center.

Google Translation Center, tuż obok Google Translate jest kolejnym mechanizmem oferowanym przez lidera na rynku wyszukiwarek, który pozwolić ma na tłumaczenie różnorakich tekstów. Różnica polega na tym, iż w tym pierwszym przekładami z jednego języka na drugi nie zajmować się ma maszyna, a człowiek. Każdy zainteresowany zlecić może wybranemu tłumaczowi, zarejestrowanemu w usłudze materiały do przetłumaczenia. Tym, którzy zajmują się przekładami tekstów Google oferuje narzędzia translacyjne, które ułatwić mają ich pracę. Zlecający za przetłumaczenie będzie musiał ponieść opłatę, którą ustali osoba wskazana przez niego do opracowania materiału. Google ze swojej strony w żaden sposób nie odpowiada za tłumaczone teksty, oraz sposób rozliczeń pomiędzy stronami.

Wszystkie przetłumaczone materiały zasilą globalną bazę, która z kolei zostanie przez Google wykorzystana do ulepszenia aktualnie oferowanych narzędzi językowych. Ciekawe jest to, że stanie się to bez ponoszenia przez giganta jakichkolwiek kosztów - wszystko opłacone zostanie przez osoby zlecające tłumaczenia.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów