reklama

Lulzsec dostarczy „3 terabajty nowych lulzów”

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

LulzSec po raz kolejny planuje wielki powrót. A wydawało się, że już po nich — jeden z liderów grupy, Sabu, już pół roku przebywa w więzieniu. Sabu wydał i tym samym doprowadził do aresztowania kolejnych 6 członków grupy mającej na swoim koncie ma między innymi ataki na Sony.

LulzSec po raz kolejny planuje wielki powrót. W sieci znalazł się film, w którym obiecują między innymi udostępnić 3 terabajty „lulzów” w najbliższej przyszłości. Film opowiada ponadto o tym, że Sithowie z FBI śledzili i tępili członków starego zakonu Rycerzy Lulz, a siły stojące za złym Immperium wykorzystały Dartha Sabu aby zasiać niepewność pośród mieszkańców planety Anonymous...

Nie da się stwierdzić jednoznacznie, czy to spisek mający zniszczyć ostatnich Rycerzy Lulz, czy rzeczywiście mają oni zamiar jeszcze raz sprzeciwić się Imperium. Na końcu filmu znajduje się długa lista stron, z których ukradzione zostały wspomniane wyżej 3 TB danych — od state.gov do systemu pocztowego rządu Syrii.

Zakończenie, gdzie nawołują każdego internautę do znalezienia w sobie wspaniałości i wykorzystania do kodowania swojej drogi do wolności, brzmi jak LulzSec. Jeśli to naprawdę oni, nie będziemy musieli długo czekać na spełnienie obietnic.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić