r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lumia 630 / 635 Dual SIM to wcześniej zapowiadana Nokia Moneypenny

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator systemów i infrastruktury sieciowej. Pasjonat domatyki i nowoczesnych technologii. Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem informatycznym oraz testowaniem sprzętu. W wolnym czasie podziwia i fotografuje dziką naturę.

Na twiterowym kanale @evleaks pojawiło się kilka informacji o zapowiadanym urządzeniu o kodowej nazwie Moneypenny. Teraz wiemy, że kryją się za nią smartfony Lumia 630 / 635 będące kontynuacją modelu 620. Dwa warianty o różnych oznaczeniach mogą potwierdzać ostatnie doniesienia na temat pierwszej Nokii z Windows Phone, obsługującej dwie karty SIM jednocześnie.

Nowe Lumie będą pierwszymi modelami sprzedawanymi z systemem Windows Phone 8.1 (Blue). Niektóre informacje mówią o specyfikacji obejmującej między innymi czterordzeniowy procesor i pamięć operacyjną o pojemności 1 GB. Pojawiają się też wzmianki o ekranie, którego przekątna mierzy zaledwie 4 cale. Jest jeszcze prawdopodobieństwo, że ekran będzie znacznie większy — 4,7-calowy jak w modelu Lumia 625.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.