r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lumia Camera

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Lumia Camera to aplikacja, która może zastąpić systemowy program do obsługi aparatu dostępny w Windows Phone. Początkowo była dostępna jedynie dla wybranych telefonów z serii Lumia.

Możliwości Lumia Camera są mocno powiązane z możliwościami samych urządzeń. Najwięcej zaoferuje nam przy modelach fotograficznych takich jak 1020 czy też 1520. W przypadku tańszych Lumii będą one ograniczone, zbliżone możliwościami do tego co oferuje systemowa aplikacja.

Główną z zalet Lumia Camera jest szybkość działania oraz dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Dzięki niemu niestandardowe ustawienia zdjęć to tylko chwila. Poza zdjęciami (w tym seria i panorama) aplikacja pozwala na kręcenie filmów HD oraz 4K. Obsługuje także bezstratny format DNG.

Lumia Camera jest ciągle rozwijane o nowe możliwości, a od niedawna mogą z niej korzystać także osoby z telefonem Windows Phone, który nie należy do rodziny Lumia. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wybrane Lumie potrafią już nagrywać w slow motion

19
06.11.2015  •  Mateusz Budzeń

Jedna z lepszych, a dla wielu najlepsza aplikacja aparatu na Windows Phone – Lumia Camera niebawem zostanie zastąpiona przez Windows Camera. Użytkownicy testowej wersji Windows 10 Mobile otrzymali właśnie aktualizację aplikacji Windows Camera, która w wybranych modelach Lumii przynosi ze sobą tryb slow motion. Z nowej funkcji niestety nie skorzystają wszyscy, obecnie dostępna jest ona tylko w trzech Lumiach – 930, 1520 i Icon. Natomiast wraz z premierą topowej Lumii 950 i jej większej siostry 950 XL z nagrywania w slow motion będziemy mogli skorzystać na jeszcze dwóch kolejnych smartfonach.…

Lumia Camera nie tylko na Lumiach. Na mobilnego Windowsa 10 przyjdzie poczekać?

13
24.08.2015  •  Maciej Olanicki

Mimo że miażdżąca większość smartfonów z systemem Windows Phone to Lumie, Microsoft zdaje się nie zapominać o użytkownikach urządzeń innych producentów z tym oprogramowaniem. Dla nich właśnie udostępniono możliwość instalacji aplikacji Lumia Camera. Jednak czy zaledwie kilkanaście tygodni przed premierą Windowsa 10 takie kroki mają jeszcze jakikolwiek sens? Trzeba przyznać, że aplikacja Lumia Camera stanowi jedną z mocniejszych stron smarfonów z serii Lumia w ogóle. Oparty na dość innowacyjnym pomyśle kręgów interfejs, może stanowić przykład zachowania równowagi pomiędzy przejrzystością i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.