Lumia Software Recovery Tool 6.0.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oprogramowanie skierowane jest do osób, które posiadają telefon Nokia Lumia, Nokia X2, Asha lub działający na systemie S40/Symbian. Lumia Software Recovery Tool pozwoli na ponownie wgranie najnowszej wersji oprogramowania na urządzenie. Przydaje się to wówczas, gdy nasz system działa niestabilnie lub z jakiś powodów nie jest w stanie się uruchomić. Cała procedura jest niezmiernie prosta oraz szybka i sprowadza się do kliknięcia w jeden przycisk. Aplikacja sama pobierze najświeższe oprogramowanie z serwera i wgra je na urządzenie poprzez kabel USB.

Program przyda się również dla osób, które testują próbne wersje oprogramowania. W prosty sposób przywrócimy oficjalną wersję systemu na telefon.

Uwaga!

  • Wszelkie dane na telefonie zostaną wyczyszczone! Do prawidłowego działania niezbędny jest system Windows 7 lub nowszy.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
brak
ocena użytkownika

Dobry program do wgrania najnowszej wersji oprogramowania na telefony z serii Lumia. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nawet początkujący sobie poradzi. Praca w programie ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Program spełnia swoje zadanie, jest darmowy i szybki. Minusów nie widzę, na mojej Lumi bez problemu przywrócił oprogramowanie do poprzedniej stabilnej wersji.

04.10.2016 12:19 | Recenzja do wersji 6.0.1
darmowe narzędzie, łatwe w obsłudze, automatycznie znajduje najnowsze dostępne oprogramowanie, interfejs w języku polskim
brak
ocena użytkownika

Jak wygląda to oprogramowanie to każdy widzi - raczej proste i mało skomplikowane. Co nam jednak ono zapewnia? Otóż czasem tak się zdarzy, iż jakiś błąd oprogramowania uniemożliwia nam komfortową pracę, albo wręcz blokuje nam amen telefon. W takim przypadku ten program jest dla nas tak naprawdę jedynym rozwiązaniem, gdyż za jego pomocą pobierzemy oraz wgramy najnowsze dostępne dla naszego smartphone oprogramowanie.

Prostota obsługi jest jego niewątpliwą zaletą, gdyż w zasadzie wystarczy kliknąć jeden przycisk, a cała reszta odbywa się już automatycznie - prościej się już tego nie dało zrobić.

Poza tym, przydaje się on również w sytuacji, w której aktualizacja dla naszego modelu jest już teoretycznie dostępna, jednak z poziomu telefonu nie można jej jeszcze pobrać. Wtedy kosztem utraty danych możemy ją pobrać i nie martwić się o to, kiedy operator łaskawie nam ją dopuści.

03.01.2015 11:54 | Recenzja do wersji 5.0.0

Komentarze

0 nowych
  #11 23.11.2016 14:25

A ja na swoją Nokię 3310 nie mogłem wgrać najnowszego Windows 10, nie jest już obsługiwana. :)

  #10 13.09.2016 22:15

(...)"Aplikacja sama pobierze najświeższe oprogramowanie z serwera i wgra je na urządzenie poprzez kabel USB."(...) A jeżeli telefon (Nokia Asha 206) nie ma możliwości podłączenia przez kabel USB, to czy jest możliwe wgranie oprogramowania przez Bluetooth w tym programie ?

Frodzio18   4 #9 05.06.2016 23:49

Aplikacja zmieniła nazwę na Nokia Software Recovery Tool. Wersja na tej stronie już nie łączy się z serwerami. Zaktualizowana wersja znajduje się tutaj: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=525568

darek719   42 #8 29.10.2015 23:01

prosty interfejs i łatwy w obsłudze program.

józeek   6 #6 11.05.2015 14:57

a co z programem Windows Phone Recovery Tool, jak ma się on do powyższego? Do Lumii 640 który jest właściwy?

gutek851   2 #5 13.03.2015 18:34

ololo: Tutaj pobierasz tylko program, który sprawdza wersję i język Twojego systemu, po czym pobiera właściwe instalatory ".msi" z serwerów M$. Sam pakiet sterowników do wszystkich telefonów Nokii to kilkadziesiąt MB.
No i oczywiście "Visual C++ Redistributable Packages"...

Pytanie do publiczności i redakcji:
Czy można pobrać ten program jako jeden instalator, bez potrzeby pobierania każdego elementu z sieci?

Autor edytował komentarz.
  #4 06.12.2014 17:19

Program świetny, ułatwia pracę z telefonami Nokia. Polecam każdemu. Prosty w obsłudze i naprawdę skuteczny. Na windows 8.1 nie sprawia żadnych problemów.

  #3 14.11.2014 18:23

Lepiej gdyby Nokia wydała jakiś program,który pozwoliłby na wykopa bzdurnych dziecinnych gierek.Ciężko przyjąć,że tak nie będzie.Mam Nokia Asha 513 kupiony bez łaskawych ofert operatorów i te bździny ożywają tylko na aktyw internetu przez Wi-Fi,Można ikonki schować.To za mało dla tej miernej pamięci RAM-u.Wtedy byłby znośny,nawet przy odtwarzaniu audio i video 480pikseli Jedyny plus tego telefonu przy cenie 300zł to w miarę udany soft odtwarzacza audio przez słuchawki.Dla odbiorców,co chcą mieć telefon,a nie upasione dziwadło udające komputer ta nokia wystarczy.Można na nim małym trikiem techniczno - majsterkowym wymusić,by radio grało przez głośnik.Pytanie otwarte...tylko po co ma z hałasem to skrzypieć. Lepszy układ satelitarny z wewnętrznym zasilaniem oddzielnych głośników.No tu wydatek od 200zł wzwyż.Tylko taki mobilny i pośredni odbiór jestem w stanie akceptować,bo nie mogę czasami patrzeć na radioaktywnych przyćmionych debili z drutami w uszach co nakręcają statystyki wypadków drogowych.Izolacja w pewnych miejscach - chętnie tak.Nie nas ulicy.

  #2 09.07.2014 16:39

@ololo: A bo posiada jeszcze sterowniki do telefonów.

ololo   2 #1 07.07.2014 15:49

Nie używałem, ale czy ktoś potrafi wyjaśnić to, co mi się rzuciło w oczy, czytając tę stronę: dlaczego paczka instalacyjna programu, który tylko ściąga coś z sieci i przez USB wpisuje to do telefonu, ma rozmiar 57MB? Dla mnie to jest chore.