Lumia Software Recovery Tool 6.0.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oprogramowanie skierowane jest do osób, które posiadają telefon Nokia Lumia, Nokia X2, Asha lub działający na systemie S40/Symbian. Lumia Software Recovery Tool pozwoli na ponownie wgranie najnowszej wersji oprogramowania na urządzenie. Przydaje się to wówczas, gdy nasz system działa niestabilnie lub z jakiś powodów nie jest w stanie się uruchomić. Cała procedura jest niezmiernie prosta oraz szybka i sprowadza się do kliknięcia w jeden przycisk. Aplikacja sama pobierze najświeższe oprogramowanie z serwera i wgra je na urządzenie poprzez kabel USB.

Program przyda się również dla osób, które testują próbne wersje oprogramowania. W prosty sposób przywrócimy oficjalną wersję systemu na telefon.

Uwaga!

  • Wszelkie dane na telefonie zostaną wyczyszczone! Do prawidłowego działania niezbędny jest system Windows 7 lub nowszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
brak
ocena użytkownika
04.10.2016 12:19 • Recenzja do wersji 6.0.1

Dobry program do wgrania najnowszej wersji oprogramowania na telefony z serii Lumia. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nawet początkujący sobie poradzi. Praca w programie ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Program spełnia swoje zadanie, jest darmowy i szybki. Minusów nie widzę, na mojej Lumi bez problemu przywrócił oprogramowanie do poprzedniej stabilnej wersji.

darmowe narzędzie, łatwe w obsłudze, automatycznie znajduje najnowsze dostępne oprogramowanie, interfejs w języku polskim
brak
ocena użytkownika
03.01.2015 11:54 • Recenzja do wersji 5.0.0

Jak wygląda to oprogramowanie to każdy widzi - raczej proste i mało skomplikowane. Co nam jednak ono zapewnia? Otóż czasem tak się zdarzy, iż jakiś błąd oprogramowania uniemożliwia nam komfortową pracę, albo wręcz blokuje nam amen telefon. W takim przypadku ten program jest dla nas tak naprawdę jedynym rozwiązaniem, gdyż za jego pomocą pobierzemy oraz wgramy najnowsze dostępne dla naszego smartphone oprogramowanie.

Prostota obsługi jest jego niewątpliwą zaletą, gdyż w zasadzie wystarczy kliknąć jeden przycisk, a cała reszta odbywa się już automatycznie - prościej się już tego nie dało zrobić.

Poza tym, przydaje się on również w sytuacji, w której aktualizacja dla naszego modelu jest już teoretycznie dostępna, jednak z poziomu telefonu nie można jej jeszcze pobrać. Wtedy kosztem utraty danych możemy ją pobrać i nie martwić się o to, kiedy operator łaskawie nam ją dopuści.