Lunar Lander

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lunar Lander stanowi przeróbkę popularnej niegdyś, a klasycznej już dziś pozycji o identycznie brzmiącym tytule. To zręcznościówka, w której gracz zmuszony jest do wykazania się ponadprzeciętną dokładnością oraz cierpliwością. Naszym zadaniem jest czterokrotne, pomyślne osadzenie statku na specjalnych lądowiskach umieszczonych na każdej z 20 dostępnych plansz. Nie można zbytnio się spieszyć, ponieważ jakiekolwiek próby raptownego lądowania kończą się zazwyczaj eksplozją, a my zmuszeni jesteśmy powtarzać próbę od początku. Dodatkowym utrudnieniem jest obniżający się stale poziom paliwa. Da się je co prawda uzupełniać, lecz dopiero pomiędzy misjami. Możemy również zainwestować w bardziej pojemny bak czy też mocniejszy silnik, który pozwoli na bardziej odważne ewolucje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, grafika, wersja portable
cichy dźwięk nawigatora, poziom trudności
ocena użytkownika
30.04.2016 14:31

Gra z dużym naciskiem na zręczność. Plus za pomysł i grafikę oraz wersję portable. Dźwięk szału nie robi a komendy są zbyt ciche. Gra to 20 różnych etapów i wszystko byłoby fajne i przyjemne gdyby nie ten poziom trudności którego nie możemy zmienić. Samo opanowanie poruszania się w kosmosie już sprawia problemy a wyczucie prędkości wymaga czasu, dodatkowo kończy nam się paliwo. Ja długo utknąłem na pierwszym etapie. Gra zdecydowanie dla ludzi cierpliwych i opanowanych. Polecam spróbować samemu.