r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lunaria

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Lunaria to darmowa gra należąca do kategorii umilaczy czasu na raptem kilka minut. W tej dynamicznej strzelance w typowo japońskim stylu wcielamy się w sympatyczną wojowniczą czarownicę, która postanowiła walczyć z siłami ciemności. Wsiadła na nieźle uzbrojoną miotłę i ruszyła w podniebną krucjatę. Na swojej drodze napotka całe setki wrogów, a także kilku mocnych bossów. Starcia ubarwia świetna muzyka w tle.

Galeria programu

Chęć dania nam rozrywki tylko na wolną chwilkę wyrażana jest w dostępnych trybach zabawy. Możemy podjąć się ataku w 2 minuty lub 5. Najważniejszy oczywiście będzie każdorazowo wynik końcowy. Punkty wpadają nie tylko za likwidację przeciwników, lecz również niszczenie kamieni stanowiących elementy tła. Szczególnie ważne jest celowanie w cenne gwiazdki. Wypada też często wzmocnienie ataku naszej wiedźmy.

Projekt jest niezwykle kolorowy. Oprawa oraz animacje cieszą oczy podczas krótkich sesji. W razie potrzeby, gracz może modyfikować ustawienia zabawy, czyniąc ją łatwiejszą poprzez ustawienie niższego poziomu trudności lub też zwiększenie puli dostępnych żyć. Oczywiście co bardziej wytrwali poustawiają sobie wszystko w drugą stronę. Docenić należy niezwykle szczegółową grafikę, jak na staromodne zlepki pikseli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #2 17.07.2016 20:47

Dla dziewczynki będzie w sam raz jeśli ktoś ma Córkę to polecam:)

darek719   41 #1 25.04.2016 13:55

Ciekawa propozycja ale trochę krótka :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.