Lycos Athletics

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lycos Athletics to świetna gra o tematyce sportowej. Jest ona poświęcona w całości królowej sportu - lekkoatletyce. Zawody możemy rozgrywać w trybie jednej lub wszystkich dostępnych dyscyplin po kolei, a mianowicie: bieg na 100 metrów, skok w dal, rzut oszczepem, bieg na 110 metrów przez płotki, rzut młotem i skok wzwyż.

Zasady gry pozostały niezmienne. Za pomocą kursorów (lewego i prawego) oraz okazyjnie klawisza spacji nadajemy sportowcowi siłę i szybkość niezbędne do osiągania coraz to lepszych wyników. Najtrudniejszym technicznie wydaje się skok wzwyż, ale po opanowaniu klawiszologii wszystko staje się jasne. (przyznam, że nie znam nikogo, komu udałoby się pokonać aktualny rekord w tej dyscyplinie:-))

Oprawa wizualno-dźwiękowa nie powala, ale wysoka grywalność rekompensuje to w pełni. Jak już wspomniałem, rekordy dla poszczególnych dyscyplin są bardzo wyśrubowane i poprawienie ich wymaga solidnego treningu, a wrażenia związane ze sportową rywalizacją na pewno nie pozwolą na szybkie odejście od komputera.

Pomysł na grę został zaczerpnięty z serwisu Victory Games, za co serdecznie dziękujemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!