MAC Address Changer MAC Address Changer 6.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAC Address Changer to niewielkie narzędzie, które pozwala w łatwy sposób zmienić adres MAC (Media Access Control) każdej karty sieciowej zainstalowanej w komputerze - bez względu na producenta.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia użytkownikowi sprawne i wygodne manipulowanie adresem MAC karty sieciowej. Oferuje funkcje, dostarczające wielu szczegółowych informacji o wykorzystywanych w komputerze interfejsach sieciowych, pozwalając przy tym łatwo wycofywać wszelakie zmodyfikowane przez nas dane.

Działanie MAC Address Changera jest bardzo proste i wbrew pozorom nie ingeruje ono w oryginalny adres MAC przypisany dla danej karty sieciowej. Zmiana wspomnianych wartości jest w pełni bezpieczna i realizowana jest poprzez podmianę odpowiednich kluczy zapisanych w rejestrze systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!