MAC Address Changer 6.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAC Address Changer to niewielkie narzędzie, które pozwala w łatwy sposób zmienić adres MAC (Media Access Control) każdej karty sieciowej zainstalowanej w komputerze - bez względu na producenta.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia użytkownikowi sprawne i wygodne manipulowanie adresem MAC karty sieciowej. Oferuje funkcje, dostarczające wielu szczegółowych informacji o wykorzystywanych w komputerze interfejsach sieciowych, pozwalając przy tym łatwo wycofywać wszelakie zmodyfikowane przez nas dane.

Działanie MAC Address Changera jest bardzo proste i wbrew pozorom nie ingeruje ono w oryginalny adres MAC przypisany dla danej karty sieciowej. Zmiana wspomnianych wartości jest w pełni bezpieczna i realizowana jest poprzez podmianę odpowiednich kluczy zapisanych w rejestrze systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 24.03.2015 10:16

Bardzo dobry program. Działa w rejestrach systemu Windows.

Blokady sieciowe MAC-owe nie rozpoznają oryginalnego adresu MAC tylko właśnie ten ustawiony w omawianym programie.
Po kilku zmianach, jeśli nie zapiszemy oryginalnych parametrów to już nie wiemy co było na początku .
Na ratunek przychodzi dowolna edycja Linux Live gdzie możemy sprawdzić.

Swoją drogą nie słyszałem o programie który by zmieniał adres MAC w sam hardwarze, jak to zna to będę wdzięczny.