MAGIC Photo Denoiser 1.0.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIC Photo Denoiser przyda się wszędzie tam, gdzie na zdjęciach pojawia się szum, ziarno, czy przebarwienia na ciemnych obszarach zdjęć. Dzięki temu programowi możliwe jest łatwe usuniecie artefaktów wynikających z szumu generowanego przez aparat cyfrowy w trudnych warunkach oświetleniowych oraz ziarna generowanego przez aparat podczas pracy na wysokiej czułości (ISO).

Podstawową zaletą programu jest banalnie prosty interfejs użytkownika, który nie zawiera żadnych zbędnych opcji. Program robi dokładnie to, do czego jest przeznaczony, i nic ponadto. Algorytm stosowany przez MAGIC Photo Denoiser jest tak opracowany, aby przy usuwaniu szumu obraz nie tracił detali i nie wyglądał na „zamydlony”. Warto zaznaczyć, że program może korzystać z możliwości nowoczesnych procesorów (obsługuje na przykład instrukcje SIMD i wiele rdzeni), dzięki czemu operacje wykonywane są bardzo szybko. Algorytm jest wciąż rozwijany, więc warto zawsze korzystać z najnowszej wersji programu.

Ważną zaletą programu jest również możliwość automatyzacji pracy. W wersji darmowej liczba zdjęć, które można załadować jednocześnie do przetworzenia, jest ograniczona i brak niektórych zaawansowanych ustawień, które znaleźć można w płatnej wersji PRO programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!