MAGIX Audio & Music Lab Premium MAGIX Audio & Music Lab Premium 22.0.1.22

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Audio & Music Lab Premium to wysokiej jakości program do cyfrowej edycji i optymalizacji nagrań dźwiękowych. Program doskonale sprawdzi się przy cyfryzacji analogowych nagrań, archiwizacji płyt winylowych, rejestracji nagrań radiowych czy opracowywaniu ścieżki dźwiękowej dla filmu.

MAGIX Audio & Music Lab Premium umożliwia pracę z dźwiękiem próbkowanym z częstotliwością 96 kHz i zapisanym z głębią 24 bitów. Wszelkie niedoskonałości i zakłócenia można usuwać z pomocą profesjonalnych narzędzi, pozwalających pozbyć się szumu tła, zakłóceń generowanych przez sprzęt, a także w dużym stopniu wad nośników analogowych. Program doskonale nadaje się do podnoszenia jakości nagrań filmowych z amatorskich kamer lub smartfonów. Znajduje się tu kilkadziesiąt schematów optymalizacji dźwięku dla różnych sytuacji.

Nagrania dźwiękowe można montować na czterech ścieżkach, także edytując wybrane zakresy. Nie zabrakło tu możliwości rozciągania dźwięków w czasie bez zmiany tonu, a także zmiany częstotliwości. Odpowiada za to mechanizm zplane, uznawany za najlepszy w tej branży.

Co ciekawe, w programie znalazła się wyszukiwarka rozgłośni radiowych, nadających ciekawą muzykę i audycje przedstawiające artystów z całego świata. Gotowe nagrania można od razu publikować na SoundCloudzie, YouTube i Facebooku.

Program działa przez 7 dni w wersji próbnej. Ten czas można wydłużyć do 30 dni po darmowej rejestracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!