reklama

MAGIX Music Studio 2 20.0.0.11

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Music Studio 2 to rozbudowane narzędzie dla nowicjuszy i profesjonalistów, służące do tworzenia muzyki. Zostało wyposażone w szereg niezwykle przydatnych opcji, które z pewnością docenią producenci w trakcie codziennego użytkowania.

Program korzysta z technologii ProAudio i umożliwia przeprowadzanie standardowych operacji, takich jak nagrywanie (w jakości studyjnej - 16 bit/48 kHz), obróbka, miksowanie (64 kanały na stole mikserskim plus dwie wtyczki efektów na ścieżkę), a nawet pozwala na tworzenie kompozycji MIDI. Warto dodać, że MAGIX Music Studio 2 bazuje na popularnej linii produktów Samplitude, doskonale znanej w środowisku producentów muzycznych.

MAGIX Music Studio 2 został wyposażony w narzędzie BeatBox 2 do tworzenia odgłosów bębnów, syntezator Revolta 2 gwarantujący wysoką jakość dźwięku, funkcję Vocal Tune za pomocą której odpowiednio dopasujemy tonację, obsługę VST dla dodatkowych instrumentów i efektów oraz auto mastering zapewniający idealny dźwięk. Warto wspomnieć, że możliwe jest także zaimportowanie gotowych projektów z MAGIX Music Maker 2014.

Użytkownicy z pewnością docenią również obecność pakietu do masteringu Masterin Suite 4, wirtualnego wzmacniacza gitarowego i basów Vandal SE, profesjonalnego narzędzia Vintage Effects Suite oraz essentialFX, czyli pięciu studyjnych efektów. Nagrywając utwory z pianinem w roli głównej będzie można cieszyć się realistycznym brzmieniem – to zasługa kolejnej opcji, Century Keys. Na uwagę zasługuje także bezproblemowe podłączenie keyboardów MIDI i kontrolerów sprzętu (razem z MIDI Learn).

MAGIX Music Studio 2 oferuje funkcję eksportowania swoich utworów do popularnych serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook i SoundCloud.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
  • Pobieranie programu odbywa się przy użyciu specjalnego menedżera udostępnionego przez producenta.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.11.2015 17:06

Korzystałem z wszystkich wersji " Magix .. Sudio w tym Video ". Kolesie w tym projekcie mają kilku zdolnych muzyków. Tworzą krótkie , czyste sample o brzmieniu; dance, techno i i.t.p. Brzmią czysto i z wyobraźnią. Możemy spotkać ich prace w innych programach. Niestety zmieniają tonację na zamówienie głuchych Dj-ów .(nie wszystkich). Odradzam korzystanie z syntezy sampli o brzmieniu np. skrzypiec, orkiestry smyczkowej, gitar klasycznych i.t.p. Wersje z VIDEO, pozostawiają wiele do życzenia. Nie ma tam nic ciekawego. Nie miałem większych problemów z wer. audio. MINUSY; Niewygodna wyszukiwarka plików na PC. Miewa problemy z rozbudowanymi kartami audio np. SBlaster Live! .w Win_XP. W wersji. FREE polecam do mix. wielu ścieżek, Edytor efektów stereo musisz mieć zewnętrzny. Jeśli chcesz kupić, porównaj z konkurencją. -))

reklama