MAPS.ME Pro— offline mapy MAPS.ME Pro— offline mapy 12.0.1-google

Strona główna Android Podróże i transport Mapy topograficzne i turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

MAPS.ME to aplikacja oferująca bezpłatnie mapy offline tj. użytkownik nie potrzebuje połączenia z Internetem, aby mógł z nich korzystać, co ma być szczególnie przydatne dla osób korzystających z połączeń roamingowych. Pozwala ona na wyszukiwanie interesujących punktów, określanie odległości do nich, a także pobieranie map różnych rejonów świata.

Aplikacja może służyć jako przewodnik turystyczny, póki co nie oferuje funkcji nawigacji samochodowej ani pieszej, a jedynie niektóre z jej elementów. Producent chwali się, że MAPS.ME wykorzystuje do działania mapy znacznie lepsze niż proponowane przez Mapy Google. Pochodzą one z projektu OpenStreetMap. Dzięki funkcji automatycznego śledzenia znacznik lokalizacji jest przesuwany automatycznie w kierunku, w którym się poruszamy – pozwala to zorientować się w jakim kierunku się poruszamy. Aplikacja do lokalizowania użytkownika wykorzystuje system GPS, pozwala ponadto na udostępnienie aktualnej lokalizacji oraz dowolnego znacznika za pomocą systemowego mechanizmu udostępniania (np. przez wiadomość SMS lub email). Możliwe jest również wyszukiwanie interesujących punktów. Sama aplikacja działa bardzo szybko, na mapach znajdziemy z kolei wiele detali.

Użytkownik może zapisywać wybrane punkty do zakładek, poza tym mapy zawierają tysiące punktów POI (np. stacje benzynowe, restauracje). Producent udostępnia mapy w dwóch wersjach: darmowej i płatnej. Wersja darmowa nie posiada niektórych omówionych funkcji jak np. wyszukiwania. Nadal pozwala jednak na pobranie map offline i korzystanie z nich bez połączenia z Internetem. Aplikacja jest dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

offline w 100% prosty wygodny interfejs czytelny i najwazniejsze jak dla mnie wgrywam sobie takie mapy jakie potrzebuje a nie jak w innychcałą europe
brak jezyka polskiego ale czy to az taki wielki minus sam nie wiem :-)
ocena użytkownika
19.09.2016 17:27

Moim skromnym zdaniem godna polecenia uzywam jezdząc czesto do nie niemiec i jeszcze mnie nie zawiodła