r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MAT FORUM 2013 w Krakowie już za tydzień

Strona główna Aktualności

15 marca w hotelu Best Western Premier w Krakowie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego spotkania dla branży architektoniczno-budowlanej MAT Forum. Wydarzenie organizowane jest z myślą o architektach, konstruktorach i instalatorach.

Agenda spotkania została podzielona na 3 części — architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną. Na ścieżce dla architektów przedstawiony będzie między innymi nowości w Autodesk Revit Architecture i wizualizacje w 3ds Max, konstruktorzy będą mogli zapoznać się na przykład z Autodesk ASD, Inventor i Revit Structure, zaś dla instalatorów przygotowane zostały między innymi AutoCAD MEP i analizy energetyczne, OZC, IES, GBS, CFD.

Jako że na liście organizatorów poza firmami MAT i Autodesk znalalazła się także firma HP, będzie można również przyjrzeć się najnowszym ploterom i stacjom roboczym dla branży budowlanej.

r   e   k   l   a   m   a

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja z wyborem ścieżki branżowej. Odpowiednie odnośniki znajdują się na stronie organizatora. Portal dobreprogramy objął MAT Forum 2013 patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.