MC Burner MC Burner 2.9

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MC Burner to darmowy i oferujący podstawową funkcjonalność program do nagrywania różnego rodzaju kompilacji na płyty CD/DVD. Pozwala on na łatwe wypalenie nośnika zawierającego dane, muzykę oraz filmy, a także pliki z obrazów dysku ISO, CUE lub IMG.

Narzędzie wyposażone zostało w funkcjonalność, która umożliwia nagrywanie standardowych kompilacji z danymi, płyt Audio-CD z muzyką oraz Video-DVD kompatybilnych z większością ogólnodostępnych urządzeń. Ponadto dysponuje on modułami, z pomocą których stworzymy obraz płyty CD/DVD, nagramy go na nośnik i skopiujemy w locie dane z jednej płyty na inną.

MC Burner obsługuje większość płyt dostępnych w sprzedaży, w tym również nośników wielokrotnego zapisu, umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji multisesyjnych. Z jego poziomu uzyskamy także dostęp do szczegółowych informacji na temat zamontowanego w komputerze napędu optycznego (m.in. rozmiar bufora, prędkość zapisu/odczytu oraz typu obsługiwanych płyt CD/DVD).

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej, jednak dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi graficznemu jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Aby zainstalować program MC Burner wymaga jest również instalacja oferowanego dodatkowo paska narzędziowego, a także podmiana w przeglądarce internetowej domyślnej wyszukiwarki oraz strony startowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!