MCEdit MCEdit 2.0.0 Beta 12

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MCEdit to darmowe narzędzie przeznaczone do edycji świata w grze Minecraft (1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, Forge 1.7), które daje możliwość modyfikowania wygenerowanej automatycznie mapy.

Program pierwotnie stworzony został w celu umożliwienia graczom zachowania świata ze starszych edycji i przeniesienie go do nowszej wersji gry. Od tego czasu twórcy rozbudowali MCEdit o wiele narzędzi pozwalających wygodnie manipulować wieloma aspektami wirtualnego świata z gry. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje zaznaczania wybranych elementów, ich przenoszenia, klonowania, zmiany kolorystyki i kształtu. Narzędzie pozwala przemieszczać się po mapie i oferuje widok dwu-, trójwymiarowy oraz widok z lotu ptaka.

MCEdit udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze. Twórcy udostępnili aplikację dla platform Windows oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!