MEGA Privacy 4.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja MEGA Privacy jest oficjalnym klientem usługi MEGA, dysku internetowego stworzonego przez Kima Dotcoma. Przeznaczona jest ona komputery i tablety działające pod kontrolą Windows 10 oraz smartfony z Windows 10 Mobile.

Aplikacja zapewnia dostęp do naszych danych zgromadzonych w chmurze MEGA. Znajdujące się pliki w chmurze możemy przeglądać, zarządzać nimi, a także dodawać nowe foldery i pliki. Dostępna jest opcja ich pobrania do wskazanej lokalizacji.

Mega priorytetowo traktuje kwestie bezpieczeństwa danych użytkowników. W związku z szyfrowaniem w chmurze usługa nie oferuje nawet możliwości zresetowania hasła do konta. W przypadku kiedy użytkownik zapomni hasła, jednocześnie nie posiadając kopii klucza, utraci dostęp do przechowywanych danych

Usługa MEGA na start oferuje 50 GB wolnej przestrzeni. Dodatkowe pakiety danych dokupimy bezpośrednio w aplikacji MEGA Privacy. Aplikacja jest w pełni darmowa i pozbawiona reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MEGA Privacy: nowy klient bezpiecznego schowka już w sklepie Windows

22
29.01.2018  •  Jan Mentel

Wszyscy, którzy po dyskach w chmurze oczekują przede wszystkim bezpieczeństwa oraz sporej pojemności w darmowym wariancie, powinni zainteresować się usługą MEGA. Jej klient w wersji UWP w stabilnej wersji właśnie został udostępniony do pobrania w Sklepie Windows. Dotychczas aplikacja MEGA Privacy dostępna była jedynie wersja beta. Tym, co odróżnia usługę MEGA od konkurencyjnych usług, jak OneDrive, DropBox czy Dysk Google, jest między innymi pojemność. MEGA za darmo oferuje aż 50 GB, za dopłatą około 10 dolarów można zwiększyć dysk do 1 TB. MEGA znana jest również z wysokiego poziomu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy