MEGA Privacy (beta) 1.3.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja MEGA Privacy jest oficjalnym klientem usługi MEGA, dysku internetowego stworzonego przez Kima Dotcoma. Przeznaczona jest ona komputery i tablety działające pod kontrolą Windows 10 oraz smartfony z Windows 10 Mobile.

Aplikacja zapewnia dostęp do naszych danych zgromadzonych w chmurze MEGA. Znajdujące się pliki w chmurze możemy przeglądać, zarządzać nimi, a także dodawać nowe foldery i pliki. Dostępna jest opcja ich pobrania do wskazanej lokalizacji.

Nie jest dostępna synchronizacja wskazanych folderów – musimy ograniczyć się do ręcznego pobierania i wrzucania. Skorzystać możemy z automatycznego wysyłania zdjęć i filmów. W wersji pulpitowej zabrakło opcji przeciągnij i upuść, zarówno przy dodawaniu nowych plików, jak i przenoszeniu już istniejących. Boczne menu daje dostęp do ustawień. Skonfigurować możemy podstawowe opcje, jak dane dotyczące konta. W tym miejscu znajdziemy również informacje dotyczące wykorzystania miejsca na dysku.

Usługa MEGA na start oferuje 50 GB wolnej przestrzeni. Dodatkowe pakiety danych dokupimy bezpośrednio w aplikacji MEGA Privacy. Aplikacja jest w pełni darmowa i pozbawiona reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!