MEGA Sync MEGA Sync 4.4.0

Strona główna Mac Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program

MEGAsync to klient dysku w chmurze MEGA, stworzonego przez Kima Dotcoma, charakteryzującego się szyfrowaniem danych. Program pozwala wygodnie wysyłać pliki na wirtualny dysk oraz ich synchronizację na wielu komputerach.

MEGA za darmo oferuje każdemu użytkownikowi 50 GB przestrzeni dyskowej. Pliki można wysyłać i przeglądać zarówno z pomocą programu, jak i przeglądarki i aplikacji mobilnych. MEGAsync oferuje jednak możliwość automatycznej synchronizacji wybranych folderów z dyskiem, czym można sterować z górnej belki systemowej.

Podobnie jak w przypadku innych programów tego typu, na dysku Maca utworzony zostanie folder powiązany z MEGA, w którym można przeprowadzać operacje z użyciem Findera (i każdego innego menedżera plików). Jego kopia jest automatycznie tworzona na serwerach MEGA i na każdym innym urządzeniu powiązanym z kontem MEGA.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje kilka przydatnych ustawień, jak zarządzanie limitem przepustowości, definiowanie serwerów proxy i wykluczanie plików z synchronizacji. Nie zabrakło oczywiście opcji uruchamiania narzędzia wraz ze startem systemu.

Domyślnie tworząc konto użytkownik otrzymuje bezpłatnie 50 GB. W ofercie usługodawcy są też abonamenty, pozwalające powiększyć pojemność do maksymalnie 4 TB. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie usługi MEGA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!