reklama

MGS: Ground Zeroes lepsze na PS4. Ujawniono konsolę w wersji Fox Edition

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Rebellion, przygotowujące strzelankę Sniper Elite III na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, niedawno wyjaśniało, dlaczego nowa konsola Microsoftu może mieć problem z grami w Full HD i czemu wielu producentów stosuje w swoich projektach na nią niższą rozdzielczość. Do grona tytułów, które wypadną lepiej na sprzęcie Sony, dołącza oto Ground Zeroes od Kojima Productions, czyli obszerne płatne demko Metal Gear Solid V. W tej wersji dzieło zaoferuje 60 klatek na sekundę, lecz tylko w 720p.

Z pokazów przedpremierowych dochodzą dodatkowo głosy, że ogólnie pod względem technicznym odsłona Xbox One prologu do The Phantom Pain odstaje też m.in. w temacie szczegółowości grafiki. Zapowiedzenie edycji limitowanej konsoli PS4 na Japonię jeszcze bardziej dobitnie pokazuje, na której wersji gry skupiają się producenci. Fox Edition urządzenia będzie pierwszym niestandardowym wydaniem sprzętu. Ekstrawagancji brak, bo na dotąd gładkiej powierzchni obudowy pojawi się po prostu logo FOX plus tytuł gry, ale zapewne wystarczy to, by zainteresować miłośników serii.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić