r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MICASA 1.31

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

MICASA to aplikacja, która pozwala tworzyć listę zadań domowych do wykonania i dzielenia się nimi np. z partnerem lub partnerką, z żoną lub z mężem, zamieniając obowiązki w rywalizację, w której wspólnie zdobywamy punkty.

Galeria programu

Po zainstalowaniu, program poprosi nas o założenie konta. Do tego celu możemy wykorzystać adres e-mail lub konto na Facebooku. W kolejnym kroku wyświetli się nasz kod, który należy przekazać partnerce lub partnerowi korzystającym z aplikacji Micasa. Można też wpisać kod bliskiej nam osoby w swoim smartfonie. Ten krok jest niezbędny, aby sparować konta i wspólnie korzystać z możliwości programu Micasa.

Gdy sparujemy konta, na ekranie głównym wyświetli się krótkie podsumowanie zadań: tych, które wykonaliśmy i tych, o wykonanie których poprosił nas partner. W kolejnej zakładce aplikacji znajdziemy listę obowiązków domowych. Można oprzeć się na tej oferowanej domyślnie przez program, a także dodać swoje własne pozycje. Na liście znajdziemy np. wyniesienie śmieci, odkurzanie, mycie podłóg itp. Do każdego z zadań przypisana jest liczba punktów, a możemy zadanie oznaczyć jako wykonane samodzielnie lub skorzystać z opcji "Poproś partnera". W kolejnej zakładce znajdziemy podsumowanie obowiązków wykonanych przez każdą z osób oraz liczbę zdobytych punktów, a także historię wykonywanych prac domowych. Te dane pozwalają sprawdzić, który z partnerów pracuje za dwoje, a który się nie przemęcza i wprowadzić dobre zmiany w życiu pary.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 02.04.2016 | Anna Rymsza

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.