r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MIFek 1.0.0.73

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MIFek - Menadżer Informacji Finansowej to prosta, niewielka aplikacja, pozwalająca na bieżąco śledzić kursy walut i jednostek TFI. Pozwala aktualizować dane z Internetu. Wyposażona jest w kalkulator przeliczający waluty, kalkulator wartości jednostek TFI, wykresy przebiegu kursów. Dzięki aplikacji można w prosty sposób przeliczyć jedną walutę na drugą, a także dowiedzieć się ile jednostek uczestnictwa można kupić za określoną sumę (w dowolnej walucie) lub ile w dowolnej walucie warta jest określona ilość jednostek uczestnictwa.


Informacja

Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.02.2008 11:55

Chyba najwyższy czas zdjąć ten program bo serwer danych nie działa od ponad roku i nie ma możliwości uaktualnienia kursów walut, przez co MIFek jest bezużyeczny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.