r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MIUI 9: pierwsza Beta w wersji Global dostępna do pobrania

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dobra wiadomość dla użytkowników smartfonów Xiaomi, którzy wyczekiwali na możliwość instalacji nakładki MIUI w wersji 9, o której mówiło się już od dłuższego czasu. Oprogramowanie weszło właśnie w fazę testową i można już pobierać jego globalną wersję beta. Dostępna jest ona na tę chwilę dla Xiaomi Redmi Note 4 (w wersji z procesorem Qualcomma), Redmi Note 4X oraz flagowego Mi6.

Wkrótce jednak zostanie udostępniona także w drugiej partii dla modeli Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 4/4X oraz w trzeciej dla Redmi 2, Redmi 2 Prime, Mi 3, Mi 4, Redmi Note 3 (w wersji z procesorem Qualcomma), Redmi Note 3 w edycji specjalnej, Redmi Note 4 MTK , Mi 4i, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi Note, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime oraz Redmi 4A. Jak widać, wzięto więc pod uwagę wiele urządzeń, również tych najtańszych.

W MIUI 9, która ma być najszybszą jak dotąd nakładką dla Xiaomi postawiono między innymi na zaawansowaną optymalizację systemu, nowe ikony i animacje uruchamiania programów, łatwiejszą edycję ekranu startowego, opcję włączania trybu cichego przyciskiem głośności, czy wreszcie wyczekiwany tryb dzielonego ekranu.

r   e   k   l   a   m   a

Premiera stabilnej wersji na rynku chińskim przewidywana jest już na połowę sierpnia, zaś wersja globalna powinna ujrzeć światło dzienne w przeciągu kilku miesięcy. Warto także pamiętać, że MIUI 9 nie jest bezpośrednio powiązane z Androidem 7.

Linki do pobrania najnowszej nakładki MIUI znaleźć można w dzienniku zmian, który opublikowano na oficjalnym forum.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.