M&M Clash of Heroes M&M Clash of Heroes

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

M&M Clash of Heroes to udane połączenie strategii turowej z RPG i match-3. Choć nazwa umiejscawia grę w świecie Might and Magic, to jednak jest to zupełnie nowa odsłona serii, łącząca cechy pozostałych.

Forma rozgrywki przypomina bardzo uproszczone RPG. Kierowany przez nas bohater porusza się bo wąskich ścieżkach wyznaczonych nam przez autorów, stając do walki z kolejnymi przeciwnikami oraz poznając dalsze wątki fabuły. Istotą zabawy są pojedynki. Ich przebieg rozwiązano w bardzo nietypowy sposób. Nasze wojska łączymy na zasadach znanych z bejeweldów. W zależności od tego czy zostaną połączone poziomo czy też pionowo tworzą formacje ofensywne bądź też defensywne.

Model taki wymaga sporej wprawy i odrobiny szczęścia, wciąż jednak najważniejszą rolę odgrywa dobra strategia. Zwłaszcza w doborze naszych wojsk. Przy sobie możemy mieć tylko ograniczoną ilość wojowników, a każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Są też jednostki specjalne, potężne, zajmujące kilka pól na planszy.

Zarówno grafika jak i muzyka stoją na najwyższym poziomie. Są identyczne jak w wersji na konsole czy też komputery osobiste. Dodatkowym atutem jest polska wersja językowa. Choć sama fabuła nie porywa, o wiele lepiej śledzić ją w rodzimym języku. Poza rozbudowaną kampanią walczyć możemy w pojedynczych bitwach, w tym 2 graczy na jednym urządzeniu.

Gra nie posiada mikropłatności, jest to więc jeden z tych nielicznych tytułów, gdzie płacąc raz otrzymujemy wiele godzin dobrej zabawy i pełnoprawny produkt. Gra zdecydowanie warta jest swojej ceny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!