M&M Clash of Heroes 1.4

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

M&M Clash of Heroes to udane połączenie strategii turowej z RPG i match-3. Choć nazwa umiejscawia grę w świecie Might and Magic, to jednak jest to zupełnie nowa odsłona serii, łącząca cechy pozostałych.

Forma rozgrywki przypomina bardzo uproszczone RPG. Kierowany przez nas bohater porusza się bo wąskich ścieżkach wyznaczonych nam przez autorów, stając do walki z kolejnymi przeciwnikami oraz poznając dalsze wątki fabuły. Istotą zabawy są pojedynki. Ich przebieg rozwiązano w bardzo nietypowy sposób. Nasze wojska łączymy na zasadach znanych z bejeweldów. W zależności od tego czy zostaną połączone poziomo czy też pionowo tworzą formacje ofensywne bądź też defensywne.

Model taki wymaga sporej wprawy i odrobiny szczęścia, wciąż jednak najważniejszą rolę odgrywa dobra strategia. Zwłaszcza w doborze naszych wojsk. Przy sobie możemy mieć tylko ograniczoną ilość wojowników, a każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Są też jednostki specjalne, potężne, zajmujące kilka pól na planszy.

Zarówno grafika jak i muzyka stoją na najwyższym poziomie. Są identyczne jak w wersji na konsole czy też komputery osobiste. Dodatkowym atutem jest polska wersja językowa. Choć sama fabuła nie porywa, o wiele lepiej śledzić ją w rodzimym języku. Poza rozbudowaną kampanią walczyć możemy w pojedynczych bitwach, w tym 2 graczy na jednym urządzeniu.

Gra nie posiada mikropłatności, jest to więc jeden z tych nielicznych tytułów, gdzie płacąc raz otrzymujemy wiele godzin dobrej zabawy i pełnoprawny produkt. Gra zdecydowanie warta jest swojej ceny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ultima VIII za darmo, wielka paczka gier dla fanów Might & Magic za bezcen

28
30.04.2015  •  Tomasz Wrzesień

W tym tygodniu miłośnicy klasycznych gier znów mają okazję uzupełnić swoje zbiory nie wydając na miłe hobby przesadnie dużo pieniędzy. Przede wszystkim Electronic Arts udostępnia do pobrania za darmo z platformy Origin niezapomniany projekt RPG Ultima VIII w wydaniu Gold. Do tego dochodzi kolejna paczka gier z serwisu Humble Bundle, tym razem skupiająca się na produktach z wyśmienitej serii Might & Magic. Wydana w 1994 roku Ultima VIII: Pagan podzieliła miłośników znanej marki na obozy. Zarzucano jej, że miała zbyt mało wspólnego z poprzednimi częściami, niemniej inni dostrzegali też,…

Heroes of Might & Magic III powraca, doczeka się wydania HD na iOS, Androida i PC

81
10.12.2014  •  Paweł Piskurewicz

Wydany 15 lat temu Heroes of Might & Magic III przez wielu graczy uważany jest za najlepszą część serii oraz tytuł kultowy. Do tej pory posiada wierne grono fanów, które tworzy dodatki, edycje HD, porty na urządzenia mobilne. O grze nie zapomniał także Ubisoft. Już niedługo do sklepów trafi nowa wersja tego tytułu opatrzona dopiskiem HD. Datę premiery odświeżonej edycji ustalono na 29 stycznia 2015 roku, tak więc za niecałe 2 miesiące. Trafi ona na platformę Steam (Windows) oraz tablety z systemem iOS i Android. Heroes of Might & Magic III HD to przede wszystkim poprawiona grafika,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 16.12.2016 21:15

Świetna gierka ,mam na fonie i na lapku .

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych