MNDZZ MNDZZ 1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

MNDZZ to gra zręcznościowa stworzona przez programistów z Polski. Mimo prostego pomysłu na zabawę aplikacja zaskakuje, i to pod wieloma względami.

Aplikacja zaskakuje od samego początku. Pierwszą niespodzianką jest komunikat, że najlepiej grać korzystając ze słuchawek. Szybko wyjaśnia się, skąd ten pomysł, rozgrywce towarzyszy bowiem... muzyka disco, która nadaje całości nieco surrealistycznego charakteru.

Sam pomysł na grę jest bardzo prosty. Sterujemy kwadratowym obiektem i naszym zadaniem jest omijać belki lecące w naszym kierunku. Wymaga to zwinnego operowania palcem, bo trzeba przesuwać kwadrat od prawej do lewej strony ekranu, ale jeśli dotkniemy krawędzi, to będziemy musieli zacząć przygodę od początku. Wszystko dzieje się na tle bardzo nietypowej grafiki, stylizowanej nieco na przestrzeń kosmiczną. I mimo, że pomysł, na którym opiera się MNDZZ, jest wręcz banalnie prosty i znany z innych gier, to aplikacja potrafi mocno wciągnąć.

Minusem aplikacji MNDZZ są wyświetlane w niej reklamy. Pojawiają się np. wtedy, gdy przegramy i chcemy szybko wznowić grę, wtedy jednak najpierw trzeba obejrzeć reklamowy klip. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!