MOU MOU 2.7.5.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Najpopularniejszy klon POU dostępny na Windows Phone. Inspiracji można dopatrzeć się w każdym elemencie gry. Od szaty graficznej bo konstrukcję całości.

Podobnie jak w POU naszym zadaniem jest opieka na stworkiem, którego kształt przypomina obróconego ziemniaka. Dbać musimy o 4 współczynniki: zdrowie, energię, wyżywienie i zabawę. Pomagają nam w tym przedmioty, które możemy zakupić w sklepie oraz gry. Tych jest znacznie mniej niż w POU, ale wraz z aktualizacjami, autor dodaje nowe. Niestety, część z nich jest niegrywalna.

Dzięki grom zdobywamy fundusze na zakupy w sklepie. Jest też oczywiście mikropłatności, która pozwala oszczędzić nam czas. MOU nie posiada funkcji społecznościowych, nie możemy mieć znajomych, ani się z nimi bawić. Ustępuje POU także pod względem grafiki. Choć jest podobna, to jednak znacznie gorzej wykonana. MOU pod każdym względem jest odczuwalnie gorszy. Jednak to jedyny, tak podobny klon, a biorąc pod uwagę brak oficjalnego POU, wystarcza to do zdobycia ogromnej popularności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!