r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MP3 Skype Recorder 4.39

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MP3 Skype Recorder to proste narzędzie służące do nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype i zapisywania ich do pliku w formacie MP3.

Galeria programu

Aplikacja dysponuje jedynie podstawowymi funkcjami i opcjami konfiguracyjnymi, pozostając przy tym łatwa w obsłudze. Oferuje ona możliwość ręcznego oraz automatycznego inicjowania procesu rejestrowania dźwięku, pozwalając przy tym na manipulowanie częstotliwością próbkowania (zakres 16 - 44,1 kHz), wartością bitrate oraz trybem rejestrowania (mono lub stereo). W narzędziu zabrakło niestety ustawień, umożliwiających definiowanie, której ze stron głos ma być rejestrowany. Możliwe jest tylko nagrywanie wypowiedzi naszych oraz naszego rozmówcy.

MP3 Skype Recorder uruchamiany może być wraz ze startem systemu Windows w trybie zminimalizowanym. Program dostępny jest z poziomu ikonki ulokowanej w zasobniku systemowym, skąd też informuje użytkownika za pośrednictwem powiadomień w formie dymków o rozpoczęciu i zakończeniu nagrywania (wraz z linkiem do pliku MP3 z zarejestrowaną rozmową).

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ubuuser   4 #2 23.07.2016 17:52

@niceboy: Ktoś może chcieć nagrać głos wyłącznie swego rozmówcy, swojego głosu nagrywać nie chce.

niceboy   6 #1 17.02.2016 13:45

"W narzędziu zabrakło niestety ustawień, umożliwiających definiowanie, której ze stron głos ma być rejestrowany. Możliwe jest tylko nagrywanie wypowiedzi naszych oraz naszego rozmówcy."
Nie rozumiem... skoro nagrywa mnie i mojego rozmowce to czego jeszcze brakuje? Czy chodzi o polaczenia konferencyjne? (nigdy ich nie uzywałem wiec ten temat jest mi obcy).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.