MP3 Toolkit 1.2.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MP3 Toolkit to darmowa i rozbudowana aplikacja zawierająca wiele przydatnych narzędzi do wykonywania różnych czynności związanych z formatem plików MP3. Obsługuje następujące formaty audio i wideo: AAC, AC3, AMR, ASF, APE, AVI, FLAC, FLV, MP4, M4V, M4P, MOV, M4A, MP3, MPG, MTV, OGG, RM, WAV, SWF, WMV i WMA.

Program został wyposażony w nowoczesny mechanizm konwertujący i rozpakowujący pliki multimedialne (audio i wideo) do formatu MP3. Użytkownicy mogą ustawić w nim odpowiednie parametry przed rozpoczęciem procesu przetwarzania. Wśród nich znajdziemy między innymi format wyjściowy, bitrate, częstotliwość próbkowania, kanał dźwiękowy oraz katalog domyślny, w którym zostaną zapisane przekonwertowane materiały.

MP3 Toolkit posiada też możliwość zgrywania zawartości płyt audio CD, nagrywania dowolnego dźwięku przy użyciu mikrofonu, a także modyfikowania tagów przy użyciu specjalnego edytora. Dzięki niemu możemy również zmienić nazwę płyty, utworu, albumu, rok produkcji oraz wpisać nawet dowolny komentarz.

Oprócz tego program pozwala na łączenie i dzielenie plików multimedialnych oraz umożliwia scalanie kilku plików w różnych formatach do jednego dużego pliku o dowolnym rozszerzeniu. Poza tym znajdziemy w nim inne przydatne narzędzie do cięcia plików multimedialnych na różne fragmenty, które następnie można wykorzystać przy tworzeniu dzwonków dla telefonów komórkowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 26.04.2016 21:46

Program do bani! Wrzuciłem jeden plik muzyczny, zorientowałem się że to nie ten. Jak potem chciałem wrzucić drugi, ten właściwy to ciągle odtarzał się plik pierwszy. Nie można było wkleić już żadnego nowego pliku muzycznego

  #5 10.12.2013 21:07
  #4 11.01.2013 13:09

Kuźwa, kasę woła, jaki bazpłatny???

  #3 17.12.2012 22:14

program jest płatny ;( za darmo konwertuje 50%

  #2 04.12.2012 13:00

bezpłatne to sa ale podstawowe funkcje,wycinanie to np tylko 5 sek

  #1 16.10.2012 09:34

Bardzo łatwy do wycinania części mp3 idealny do tworzenia dzwonków, zapisuje od razu w formacie mp3