MP3Gain 1.2.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo przydatny, bezpłatny program służący do wyrównywania poziomu głośności posiadanych plików muzycznych w formacie MP3. Szczególnie pomocny gdy chcemy uzyskać tą samą głośność składanki utworów zgranych z różnych płyt jednego lub wielu wykonawców. W odróżnieniu od innych programów tego typu, MP3Gain nie koryguje głośności tylko na podstawie wartości szczytowych (peak) sygnału ale też dokonuje analizy statystycznej jak będzie odczuwana głośność dźwięku przez ludzkie ucho. Co istotne, zmiany głośności dokonywane za pomocą programu są praktycznie bezstratne. Wynika to z faktu, że program dokonuje zmian bezpośrednio w pliku, bez konieczności dekodowania i ponownego kodowania pliku.

Uwaga!

1. Aby uzyskać polski interfejs należy podczas instalacji zaznaczyć "language files" w celu zainstalowania plików językowych. Po instalacji program powinien domyślnie uruchomić się w języku polskim.

2. W przypadku długiego czasu analizy plików zalecamy zmianę wartości Priorytet działania (w menu Ustawienia -> Zaawansowane) z "Niski" na "Normalny".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!