reklama

MP3jam 1.1.5.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MP3jam to niewielkie narzędzie, które daje możliwość wyszukiwania, słuchania oraz pobierania wybranych przez użytkownika utworów i zapisywania ich jako pliki MP3. Program bazuje na popularnym serwisie YouTube i sieci społecznościowej VK, dając nam dostęp do ponad 20 milionów piosenek.

Dużym atutem MP3jam jest jego dopracowany z dużą dbałością interfejs graficzny. Jest on przejrzysty, prosty w obsłudze i z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców. W głównym oknie programu umieszczono kategorie z różnego typu muzyką (m.in. klasyczna, hip-hop, jazz, metal, pop, r&b czy rock), w których to z kolei znajdziemy katalogi z utworami najpopularniejszych na świecie artystów. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej szybko i wygodnie odnajdywać nasze ulubione piosenki.

Zarówno w przypadku korzystania z wbudowanej wyszukiwarki, jak również oferowanego katalogu muzycznego wszystkie piosenki wyświetlane są w postaci albumów. Użytkownik posiada możliwość odtwarzania utworów oraz pobierania pełnych albumów lub jedynie wybranych tracków. Nie zabrakło również odnośników do źródła, przenoszących nas do jednego z serwisów, w którym dany utwór jest dostępny. W programie znajdziemy także archiwum, zawierające informacje o wszystkich wyszukiwanych/odtwarzanych/pobieranych pozycjach.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów m.in. w przeglądarce internetowej. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
BettyBoop   6 #6 17.03.2017 18:15

fajny pomysł i program też mi sie podoba. Szkoda,że kiedy chcę coś odtworzyć to nie znajduje mi żadnego z wyszukanych utworów.

Hall9000   4 #5 02.05.2015 12:41

@dezio: Toteż od 10 lat powtarzam - ten portal powinien nazywać się - ZŁE PROGRAMY

Autor edytował komentarz.
devil666reject   5 #4 13.02.2014 07:52

Po co korzystać z tego śmiecia do ściągania muzyki z VK, z VK sciągamy pliki, przy użyciu wtyczki (firefox, chrome) bez reklam, zbednych instalacji, tego tupu syfów, też jestem zdania, że w DobrychProgramach są ZłeProgramy (nie obniżajcie swojej wartości i dobrej marki, na którą pracowaliście latami)

stasinek   13 #3 30.11.2013 21:51

@a.n: możliwe, bo grasuje tu ktoś w moderacji kto dodaje sporo programów zasyfionych ale nie dodaje ostrzeżenia, jakby zapomniał że to "dobreprogramy" a nie śmietnik i psuje to reputacje dobrego portalu.

a.n. dzięki za OSTRZEŻENIE PRZED DODATKAMI :)

Co jak co Spotify i Deezer + niewielka opłata jak ktoś ma PayPala 9.90zł jak ktoś nie ma to Deezer w Orange 19zł i hulaj dusza piekła nie ma legalnie online,offline i nie nalicza opłat za transfer nie wspiera dziwacznych serwisów ale również artystów, jak widać nie pierwszy raz, darmo = syfy.

Dzięki Spotify a wcześniej Last.fm i znajomym przesłuchałem w przeciągu pół roku więcej muzyki niż przez całe życie..gdyby nie ten PayPal gdyby można było coś takiego wykupić smsem bez posiadania karty kredytowej, podobnie jak sporo oprogramowania to przestał bym szukać darmowych programów na "dobrychprogramach" W sumie mogli by pośredniczyć w takim handlu..
hm..?

Autor edytował komentarz.
  #2 13.11.2013 10:39

@dezio: Możesz przytoczyć część z tego co napisałem przed Tobą ponieważ moja wypowiedź drażniła jakiegoś kretyna i wykasował mój komentarz. Najwidoczniej uwłaczał on nabrzmiałemu ego dobrychprogramów :D

dezio   2 #1 07.11.2013 21:30

Jak zauważył mój przedmówca, program zawiera szereg niebezpiecznych "dodatków", przy czym niektóre są instalowane niemal bez wiedzy użytkownika. Co więcej - pozwala na ściągnięcie jedynie 30 piosenek za darmo, następnie należy uiścić opłatę. Nie jest więc to program w 100% freeware, a bardziej trial. Pod wątpliwość można też uznać legalność muzyki z serwisu VK. Ogólnie nie polecam, ponieważ moim zdaniem jest to aplikcja bezużyteczna. Jest szereg lepszych programów tego typu.

reklama