MP3jam MP3jam 1.1.6.6

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MP3jam to niewielkie narzędzie, które daje możliwość wyszukiwania, słuchania oraz pobierania wybranych przez użytkownika utworów i zapisywania ich jako pliki MP3. Program bazuje na popularnym serwisie YouTube i sieci społecznościowej VK, dając nam dostęp do ponad 20 milionów piosenek.

Dużym atutem MP3jam jest jego dopracowany z dużą dbałością interfejs graficzny. Jest on przejrzysty, prosty w obsłudze i z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców. W głównym oknie programu umieszczono kategorie z różnego typu muzyką (m.in. klasyczna, hip-hop, jazz, metal, pop, r&b czy rock), w których to z kolei znajdziemy katalogi z utworami najpopularniejszych na świecie artystów. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej szybko i wygodnie odnajdywać nasze ulubione piosenki.

Zarówno w przypadku korzystania z wbudowanej wyszukiwarki, jak również oferowanego katalogu muzycznego wszystkie piosenki wyświetlane są w postaci albumów. Użytkownik posiada możliwość odtwarzania utworów oraz pobierania pełnych albumów lub jedynie wybranych tracków. Nie zabrakło również odnośników do źródła, przenoszących nas do jednego z serwisów, w którym dany utwór jest dostępny. W programie znajdziemy także archiwum, zawierające informacje o wszystkich wyszukiwanych/odtwarzanych/pobieranych pozycjach.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów m.in. w przeglądarce internetowej. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!