r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MPC AdCleaner 1.7.9387.0203

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MPC AdCleaner to niewielkie, proste w obsłudze i bezpłatne narzędzie przeznaczone do blokowania reklam oraz tzw. pop-upów wyświetlanych podczas przeglądania stron internetowych.

Galeria programu

Program wyposażony został w dwa moduły, pozwalające blokować nie tyle irytujące reklamy wyświetlane podczas korzystania z Internetu, ale również uporczywe okienka wyskakujące w niespodziewanych momentach. Oba one są niezależne od siebie i ich wspólne działanie (bądź nie) zależy od preferencji użytkownika. Poszczególne funkcje mogą być łatwo włączone/wyłączone w głównym oknie narzędzia. Sporym atutem MPC AdCleanera jest przyjazny i dopracowany interfejs użytkownika oraz niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

MPC AdCleaner współpracuje z większością najpopularniejszych przeglądarek internetowych - Internet Explorer, Firefox, Google Chrome itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 06.06.2016 02:01

@krzych5610: MPC AdCleaner - brak deistalatora ! blokuje swodne kasowanie w rejestrze. Spina się z przeglądarkami bez Twojej zgody ! Kasuje z Systemowego TRAY-a, skróty których nie "rozumie" ! Stanowczo odradzam na legalnych systemach !!! Tutaj - Win 8.1 dwa rdzenie i 2 wątki.

krzych5610   8 #1 18.02.2016 19:47

Korzystam z Cyberfox i nie działa. Na Operze owszem działa. Wolę jednak korzystać z duetu Adblock Plus + Ghostery.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.