r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MPK Kraków Rozkład Jazdy 1.1.5

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

MPK Kraków Rozkład Jazdy to podręczny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Krakowie.

Galeria programu

Program oferuje standardowe funkcje dla tego typu aplikacji. Po pierwsze, w górnej części ekranu wyświetla aktualne powiadomienia o utrudnieniach w kursowaniu komunikacji zbiorowej miasta. To przydatna opcja dla tych, którzy np. planują podróż. Po drugie, pozwala sprawdzić spis wszystkich linii autobusowych oraz tramwajowych, wraz z trasą ich kursowania. Trzecią funkcją jest możliwość sprawdzania rozkładu jazdy danej linii, w odniesieniu dla każdego przystanku lub ulic w Krakowie. Wybrane linie możemy dodać do ulubionych, co pozwoli sprawdzić rozkład także w trybie offline.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz niemieckiej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
OPROGRAMOWANIE 09.03.2016 | Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.