MPV-EASY Player MPV-EASY Player 0.33.0.8

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MPV-EASY Player to darmowy odtwarzacz multimedialny bazujący na MPV, który jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Za pomocą MPV-EASY Player bez problemu obejrzymy swoje ulubione filmy, dostosowując wcześniej rozmaite opcje zgodnie z własnymi preferencjami. Zawiera szereg funkcji niedostępnych w MPV, w tym automatyczne ustawianie głośności, postęp odtwarzanego filmu, historia uruchomionych materiałów wideo i nie tylko. Możliwa jest ponadto zmiana wielkości okna programu, rozmiaru czcionki napisów, proporcji obrazu, a także szybkości odtwarzania oraz wielu innych parametrów.

MPV-EASY Player zawiera menu opcji, z którego możemy skorzystać jeśli nie chcemy robić użytku z licznych skrótów klawiaturowych. Mimo wszystko znajdziemy tu obszerną dokumentację, więc można nauczyć się klawiszy funkcyjnych tak, jak w MPlayerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!