r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MPlayer OSX Extended revision 15

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

MPlayer OSX Extended to program do odtwarzania wszelkiego rodzaju multimediów, bazujący na popularnym MPlayerze.

Galeria programu

MPlayer OSX Extended to nic innego jak MPlayer obudowany w makowy interfejs graficzny, dzięki czemu program wprowadza nieco własnych rozwiązań. Program wykorzystuje MPlayera, ogromny zestaw kodeków i możliwości FFmpeg, dzięki czemu nie ma formatu zapisu filmów ani dźwięku, z którym odtwarzacz sobie nie poradzi. Ponadto MPlayer OSX Extended korzysta z wątkowania i czerpie pełnymi garściami z możliwości 64-bitowych Maków.

Poza możliwością odtworzenia praktycznie każdego filmu, od kopii DVD po strumienie z Internetu, MPlayer OSX Extended może pochwalić się także zaawansowaną obsługą wielu ścieżek dźwiękowych i napisów w wielu formatach, także w dwóch językach jednocześnie i z możliwością wybrania dla nich fontu, koloru i położenia. Ponadto odtwarzacz może umieścić film na pełnym ekranie, w oknie lub jako tapetę pulpitu. Dźwięk można przekonwertować do wirtualnego dźwięku przestrzennego, przestrzennego stereo dla słuchawek oraz karaoke, czyli bez wokalu. Można także Jeszcze więcej możliwości można znaleźć w zaawansowanych opcjach.

Ponadto użytkownik ma wgląd w logi z odtwarzania. MPlayer OSX Extended, podobnie jak jego kuzyn z systemu Linux, daje możliwość obsługi skrótami klawiszowymi oraz z konsoli.

Oprócz pełnej wersji programu, można również pobrać jego kod źródłowy. Warto też sięgnąć po zestaw dodatkowych kodeków ze strony projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.