MPlayer OSX Extended MPlayer OSX Extended revision 15

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MPlayer OSX Extended to program do odtwarzania wszelkiego rodzaju multimediów, bazujący na popularnym MPlayerze.

MPlayer OSX Extended to nic innego jak MPlayer obudowany w makowy interfejs graficzny, dzięki czemu program wprowadza nieco własnych rozwiązań. Program wykorzystuje MPlayera, ogromny zestaw kodeków i możliwości FFmpeg, dzięki czemu nie ma formatu zapisu filmów ani dźwięku, z którym odtwarzacz sobie nie poradzi. Ponadto MPlayer OSX Extended korzysta z wątkowania i czerpie pełnymi garściami z możliwości 64-bitowych Maków.

Poza możliwością odtworzenia praktycznie każdego filmu, od kopii DVD po strumienie z Internetu, MPlayer OSX Extended może pochwalić się także zaawansowaną obsługą wielu ścieżek dźwiękowych i napisów w wielu formatach, także w dwóch językach jednocześnie i z możliwością wybrania dla nich fontu, koloru i położenia. Ponadto odtwarzacz może umieścić film na pełnym ekranie, w oknie lub jako tapetę pulpitu. Dźwięk można przekonwertować do wirtualnego dźwięku przestrzennego, przestrzennego stereo dla słuchawek oraz karaoke, czyli bez wokalu. Można także Jeszcze więcej możliwości można znaleźć w zaawansowanych opcjach.

Ponadto użytkownik ma wgląd w logi z odtwarzania. MPlayer OSX Extended, podobnie jak jego kuzyn z systemu Linux, daje możliwość obsługi skrótami klawiszowymi oraz z konsoli.

Oprócz pełnej wersji programu, można również pobrać jego kod źródłowy. Warto też sięgnąć po zestaw dodatkowych kodeków ze strony projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!