MSI Dragon Eye MSI Dragon Eye 0.0.2.6

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MSI Dragon Eye to narzędzie firmy MSI, które zostało przygotowane z myślą o graczach. Pozwala na jednoczesną rozgrywkę i oglądanie filmów dostępnych za pośrednictwem serwisów YouTube oraz Twitch.

Program MSI Dragon Eye jest skierowany głównie do osób posiadających jeden monitor. W takiej sytuacji niekiedy często zdecydować, czy uruchomić grę, czy też oglądać wybrany stream (np. transmisję z zawodów e-sportowych). Opisywana aplikacja może być przydatna również wtedy, kiedy chcemy na przykład przejść trudniejszy fragment wybranego tytułu, posiłkując się tutorialem udostępnionym w formie materiału wideo zamieszczonego na YouTube bądź Twitchu.

MSI Dragon Eye jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy dodać odnośnik do filmu bądź streama, a następnie zmodyfikować rozmiar okna i umieścić je w dowolny miejscu tak, by nie przeszkadzało w graniu; dodatkowo możemy także ustawić przezroczystość obrazu i wyciszyć dźwięk.

Korzystanie z MSI Dragon Eye ułatwiają skróty klawiaturowe. Przy użyciu kombinacji przycisków łatwo i szybko uruchomimy lub zatrzymamy obraz, a także zmniejszymy bądź zwiększymy głośność.

Uwaga!

  • MSI Dragon Eye jest kompatybilny jedynie z układami wyprodukowanymi przez firmę MSI.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!