r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSI Live Update 6.2.0.23

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MSI Live Update to oficjalne narzędzie przeznaczone do pobierania i instalacji sterowników, BIOS-ów i innych aplikacji dla płyt głównych oraz kart graficznych firmy MSI.

Galeria programu

Program pozwala na pracę w dwóch trybach - automatycznym i manualnym, w których odpowiednio wszystkie komponenty są automatycznie pobierane i instalowane na komputerze lub to użytkownik decyduje co i kiedy ma zostać zainstalowane. Dodatkowo MSI Live Update wyposażony został w funkcje harmonogramu zadań, dzięki któremu można dodatkowo zautomatyzować działanie narzędzia.

MSI Live Update oferuje dopracowany i prosty w obsłudze interfejs graficzny, co w połączeniu z polską wersją językową umożliwia wykorzystanie narzędzia również przez mniej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.