MSI Live Update MSI Live Update 6.2.0.74

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MSI Live Update to oficjalne narzędzie przeznaczone do pobierania i instalacji sterowników, BIOS-ów i innych aplikacji dla płyt głównych oraz kart graficznych firmy MSI.

Program pozwala na pracę w dwóch trybach - automatycznym i manualnym, w których odpowiednio wszystkie komponenty są automatycznie pobierane i instalowane na komputerze lub to użytkownik decyduje co i kiedy ma zostać zainstalowane. Dodatkowo MSI Live Update wyposażony został w funkcje harmonogramu zadań, dzięki któremu można dodatkowo zautomatyzować działanie narzędzia.

MSI Live Update oferuje dopracowany i prosty w obsłudze interfejs graficzny, co w połączeniu z polską wersją językową umożliwia wykorzystanie narzędzia również przez mniej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwa i intuicyjna obsługa, przejrzysty interfejs
Nie są wspierane notebooki producenta
ocena użytkownika
15.03.2018 12:44 • Recenzja do wersji 6.2.0.29

Program doskonale sprawdza się w sytuacji gdy chcemy mieć aktualne sterowniki sprzętu w naszym komputerze. Program dobiera sterowniki odpowiednio. Istotną funkcją programu jest możliwość aktualizacji BIOSU płyty głównej.

Jedyną wadą programu jest to, że nie jest on przystosowany do aktualizowania sterowników laptopów tego producenta, a szkoda.