r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSN Kuchnia — przepisy 1.2.0

Strona główna Android Dom Programy kulinarne

Kolejna aplikacja od Microsoftu z rodziny MSN. Kuchnia jak sama nazwa wskazuje pomoże nam w przyrządzeniu pysznych dań, ale nie tylko.

Kuchnia oferuje spory zbiór przepisów oparty na kilku popularnych wydawnictwach. Podzielono je według stopnia trudności, reprezentowanej kuchni, rodzaju czy też czasu potrzebnego na przygotowanie. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzemy przepis do naszych umiejętności, czasu, preferencji czy też dostępnych składników.

Dodatkową zakładkę stanowią Wina. Poza opiniami ekspertów oraz ocenami użytkowników, możemy zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami, takimi jak np. najlepsza data do spożycia konkretnego gatunku wina. Kolejnym drobnym dodatkiem jest łatwo dostępna lista zakupów.

Kuchnia pod Androida synchronizuje swoje dane z wersją dla systemów Windows 8, iOS, Windows Phone i serwisem MSN. Dzięki czemu przygotowywanie list jest znacznie prostsze. Jedyne czego Kuchni brakuje, to bardziej rozbudowanych opisów (w tym zdjęć) oraz opcji znanej z wersji na PC, czyli przewracania stron bez dotykania ekranu

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft rezygnuje z dalszego rozwoju PhotoSynth i niektórych aplikacji MSN

60
11.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Ogłoszone kilka dni temu plany restrukturyzacyjne i zwolnienie pracowników w Microsofcie odbiją się nie tylko na serwisach, do jakich w razie problemów trafiają nasze telefony, ale również na niektórych aplikacjach. Firma rozpoczęła informowanie użytkowników o terminach zaniechania rozwoju wybranych programów z linii MSN, a także PhotoSynth służące do tworzenia efektownych panoram. Cięcia kosztów, na jakie zdecydował się zarząd korporacji, zbierają coraz większe żniwo. Wczoraj informowaliśmy, że aż 20 z 28 autoryzowanych serwisów naprawczych otrzymało wypowiedzenie. Nie jest to jedyny skutek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.