MSN Messenger 7.5 już jest

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił wersję 7.5 swojego komunikatora MSN Messenger. Program ten zadebiutował w lipcu 1999 r. i do chwili obecnej zgromadził ogromną rzeszę ponad 150 mln użytkowników, którzy wysyłają do siebie ponad 2 mld wiadomości dziennie. W Polsce, jak dotąd, nie zdobył jednak większej popularności.

Nowościami w wersji 7.5 są dynamiczne tła (Dynamics Background), które można wyświetlać podczas konwersacji oraz klipy głosowe (Voice Clips), pozwalające na nagranie krótkiej wiadomości (max. 15 sekund) i przesłanie jej do innej osoby używającej komunikatora. Naturalnie dostępne są także inne nowości wprowadzone w wersji 7.0 - tj. wygląd zbieżny z najnowszym Windows Media Player 10 z możliwością jego personalizacji, obrazki z dźwiękiem, możliwość ustalenia różnych statusów (zarówno tekstowych jak i np. nazwy odtwarzanego właśnie utworu w WMP), "brzęczyk" aby przywołać drugą osobę do komunikatora i kilka innych funkcji.

MSN Messenger w wersji 7.5 jest na razie dostępny wyłącznie dla systemów Windows XP. Można go pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy
s