r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSN Podróże 3.0.3.344

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Jeżeli często podróżujesz po kraju i świecie, aplikacja Podróże będzie przydatnym narzędziem. Zwłaszcza w połączeniu z komputerową wersją na Windows 8/RT.

Podróże wchodzi w skład kolekcji aplikacji przygotowanych przez Microsoft. Przyda się zwłaszcza przy wyjazdach zagranicznych, a to dlatego, że nasz kraj jest reprezentowany przez zaledwie kilka miejscowości.

Dzięki Podróże możemy sprawdzić połączenia lotnicze, a także zapoznać się z zabytkami danego miejsca. W wyborze restauracji oraz hoteli pomogą opinie i oceny innych użytkowników, zgromadzone z kilku popularnych serwisów..

Nie mogło oczywiście zabraknąć danych pogodowych oraz podglądu mapy wraz z nawigacją. Pod tym względem Podróże oferują bardzo kompleksowe informacje, które pozwolą nie tylko znaleźć dany obiekt, ale również do niego trafić czy też przedzwonić.

Podróże docenią zwłaszcza osoby planujące podróż za granice naszego kraju. Na każdy etapie wyjazdu znajdą w nim przydatne rozwiązania i informacje. Czasem są zbyt ogólne, ale miejmy nadzieje, że z czasem baza zostanie rozbudowana. Informacje od zewnętrznych serwisów zapewniają aktualizację danych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft rezygnuje z dalszego rozwoju PhotoSynth i niektórych aplikacji MSN

60
11.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Ogłoszone kilka dni temu plany restrukturyzacyjne i zwolnienie pracowników w Microsofcie odbiją się nie tylko na serwisach, do jakich w razie problemów trafiają nasze telefony, ale również na niektórych aplikacjach. Firma rozpoczęła informowanie użytkowników o terminach zaniechania rozwoju wybranych programów z linii MSN, a także PhotoSynth służące do tworzenia efektownych panoram. Cięcia kosztów, na jakie zdecydował się zarząd korporacji, zbierają coraz większe żniwo. Wczoraj informowaliśmy, że aż 20 z 28 autoryzowanych serwisów naprawczych otrzymało wypowiedzenie. Nie jest to jedyny skutek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
miro54   2 #1 19.05.2014 23:05

brak lotniska Modlin ! ktory oferuje połączenia z całą europą nie wspomne lotów krajowych .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.