MSN Podróże MSN Podróże 3.0.3.344

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jeżeli często podróżujesz po kraju i świecie, aplikacja Podróże będzie przydatnym narzędziem. Zwłaszcza w połączeniu z komputerową wersją na Windows 8/RT.

Podróże wchodzi w skład kolekcji aplikacji przygotowanych przez Microsoft. Przyda się zwłaszcza przy wyjazdach zagranicznych, a to dlatego, że nasz kraj jest reprezentowany przez zaledwie kilka miejscowości.

Dzięki Podróże możemy sprawdzić połączenia lotnicze, a także zapoznać się z zabytkami danego miejsca. W wyborze restauracji oraz hoteli pomogą opinie i oceny innych użytkowników, zgromadzone z kilku popularnych serwisów..

Nie mogło oczywiście zabraknąć danych pogodowych oraz podglądu mapy wraz z nawigacją. Pod tym względem Podróże oferują bardzo kompleksowe informacje, które pozwolą nie tylko znaleźć dany obiekt, ale również do niego trafić czy też przedzwonić.

Podróże docenią zwłaszcza osoby planujące podróż za granice naszego kraju. Na każdy etapie wyjazdu znajdą w nim przydatne rozwiązania i informacje. Czasem są zbyt ogólne, ale miejmy nadzieje, że z czasem baza zostanie rozbudowana. Informacje od zewnętrznych serwisów zapewniają aktualizację danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!