MSN Search Toolbar 2.5 with Windows Desktop Search

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zestaw aplikacji umożliwiających przeszukiwanie nie tylko Internetu, ale również plików na własnym komputerze. Główny składnik - MSN Toolbar - to dodatek integrujący się z przeglądarką Internet Explorer, Eksploratorem Windows oraz programem Microsoft Outlook w postaci dodatkowego paska narzędzi. Daje dostęp do szybkiego wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej MSN Seach, umożliwia podświetlanie interesujących nas słów kluczowych, blokowanie wyskakujących okienek (tzw. popup'ów). Co często umyka uwadze, MSN Toolbar wzbogaca także przeglądarkę Internet Explorer o niezwykle przydatne panele (tabs). Wraz z programem zawarty jest Windows Desktop Search służący do przeszukiwania zawartości komputera.

Przeszukiwanie ze wszystkich komponentów odbywa się w spójny sposób. Jednak w zależności od miejsca, z którego użytkownik rozpocznie wyszukiwanie, zmienia się domyślny filtr znalezionych wyników - w Internet Explorerze domyślnie są to strony internetowe, w programie Microsoft Outlook - zawartość folderów Outlooka, zaś w przypadku wyszukiwania z paska narzędziowego na pulpicie lub Eksploratora Windows - zawartość komputera.


Uwaga!

1. Do poprawnej pracy wymaga zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.01 lub nowszej.

2. Pod adresem addins.msn.com można znaleźć różnego rodzaju rozszerzenia np. filtry umożliwiające indeksowanie dodatkowych typów plików (między innymi Adobe PDF i AutoDesk DWF).

3. Na łamach vortalu publikujemy dodatek Phishing Filter, który można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.01.2009 23:52

jak mozna z wlsnej nieprzymuszonej woli pozwolic na zainstalowanie TOOLBARA ? swiat juz oszalał do reszty....

  #1 01.02.2008 21:22

według mnie nie ejst to potrzebne bo w innych przeglądarkach jest bardzo podobne 'coś' od razu :(

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi