reklama

MSN Search Toolbar 2.5 with Windows Desktop Search

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zestaw aplikacji umożliwiających przeszukiwanie nie tylko Internetu, ale również plików na własnym komputerze. Główny składnik - MSN Toolbar - to dodatek integrujący się z przeglądarką Internet Explorer, Eksploratorem Windows oraz programem Microsoft Outlook w postaci dodatkowego paska narzędzi. Daje dostęp do szybkiego wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej MSN Seach, umożliwia podświetlanie interesujących nas słów kluczowych, blokowanie wyskakujących okienek (tzw. popup'ów). Co często umyka uwadze, MSN Toolbar wzbogaca także przeglądarkę Internet Explorer o niezwykle przydatne panele (tabs). Wraz z programem zawarty jest Windows Desktop Search służący do przeszukiwania zawartości komputera.

Przeszukiwanie ze wszystkich komponentów odbywa się w spójny sposób. Jednak w zależności od miejsca, z którego użytkownik rozpocznie wyszukiwanie, zmienia się domyślny filtr znalezionych wyników - w Internet Explorerze domyślnie są to strony internetowe, w programie Microsoft Outlook - zawartość folderów Outlooka, zaś w przypadku wyszukiwania z paska narzędziowego na pulpicie lub Eksploratora Windows - zawartość komputera.


Uwaga!

1. Do poprawnej pracy wymaga zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.01 lub nowszej.

2. Pod adresem addins.msn.com można znaleźć różnego rodzaju rozszerzenia np. filtry umożliwiające indeksowanie dodatkowych typów plików (między innymi Adobe PDF i AutoDesk DWF).

3. Na łamach vortalu publikujemy dodatek Phishing Filter, który można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.01.2009 23:52

jak mozna z wlsnej nieprzymuszonej woli pozwolic na zainstalowanie TOOLBARA ? swiat juz oszalał do reszty....

  #1 01.02.2008 21:22

według mnie nie ejst to potrzebne bo w innych przeglądarkach jest bardzo podobne 'coś' od razu :(

reklama