r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSN Sport — wyniki 1.2.0

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe

MSN Sport wchodzi w skład pakietu aplikacji MSN. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do miłośników sportu, zwłaszcza kibiców.

Główny ekran dzieli się na cztery części: wiadomości, moje drużyny, moje dyscypliny oraz tablica wyników. Wiadomości bazują w większości na serwisie sport.pl. Zawierają informacje wraz ze zdjęciami, możliwość zmiany wielkości tekstu i udostępnienia linku.

r   e   k   l   a   m   a

Moje drużyny, dyscypliny i tablice wyników pozwalają dopasować śledzone treści do osobistych preferencji. Ilość dyscyplin spośród których możemy wybierać jest spora, jednak w naszym kraju na bardziej szczegółowe dane mogą liczyć jedynie fani piłki nożnej. Nie znajdziemy tu siatkarzy czy też koszykarzy.

Interfejs programu nawiązuje to innych aplikacji z serii bing. Jest prosty i przejrzysty. Najważniejsze informacje mogą być wyświetlane na kafelku, a program synchronizuje nasze dane z wersją na inne systemy mobilne. Niestety zabrakło widgetów z informacjami. To wszystko dostępne jest za darmo i bez reklam. Niestety, wąska ilość kategorii, drużyn i dyscyplin ogranicza potencjalną grupę odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.