MSN Web Messenger tylko do jutra

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował, że tylko do 30 czerwca dostępna będzie stara usługa MSN Web Messenger pozwalająca logować się do komunikatora z poziomu przeglądarki. Później możliwe będzie korzystanie jedynie z nowej wersji webowego Messengera.

Od 1 lipca jedyną możliwością, by porozmawiać on-line za pośrednictwem Messengera z komputera, na którym nie ma zainstalowanego klienta Windows Live Messenger będzie skorzystanie z identycznej funkcjonalności oferowanej w ramach usługi Windows Live People. Usługa ta zintegrowana jest z Hotmailem tak, że można teraz od razu podczas czytania e-maila sprawdzić, czy kontakt jest on-line i przejść do rozmowy - wszystko z poziomu przeglądarki internetowej, bez klienta pocztowego czy komunikatora.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie