MSN Wiadomości MSN Wiadomości

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

MSN Wiadomości to aplikacja, która pozwoli na sprawdzenie wiadomości z kraju i świata, zarówno te ogólne dotyczące sytuacji politycznej i gospodarczej, jak i tematyczne, np. sport, rozrywka itp. Aplikacja Wiadomości Bing wygląda identycznie jak ta z Windows 8, tyle że jest przystosowana do mniejszych ekranów niż monitor komputera.

Po włączeniu aplikacji, jako pierwsza wyświetla się wiadomość dnia. Na prawo od tego widoku znajdują się nagłówki najważniejszych wiadomości, a pod nimi po kolei wiadomości z Polski, ze świata, biznesu i sportu. Kolejności nie można zmienić, tak samo jak nie można dodać ani usuwać kategorii. Następna kolumna to źródła. Tutaj da się zadecydować, co będzie się pojawiało. Niestety są tylko określone źródła, a nie ma ich zbyt wielu. Brakuje zdecydowanie serwisów technologicznych, które pojawiają się w innych czytnikach.

Czytanie wiadomości jest przyjemne. Układ jest następujący: zdjęcie wprowadzające, nagłówek i treść. Czcionkę można powiększać oraz zmienić jej styl: są dwa do wyboru. Niestety, jeżeli chce się odczytać artykuły ze „źródeł” to użytkownik zostaje przekierowany do konkretnej strony internetowej, czyli wychodzi poza aplikację.

Ogólnie aplikacja jest mało elastyczna, co z jednej strony sprawia, że od razu po zainstalowaniu można z niej swobodnie korzystać, ale niewiele można zmienić. Jest to dla niektórych plus, dla innych zaś minus. Aplikacja jest w pełni darmowa i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!