MSN Zdrowie i fitness 3.0.3.340

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zdrowie i kondycja to twój osobisty trener, dietetyk i encyklopedia zdrowia zamknięte w jednej aplikacji od Microsoftu. Pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowszy tryb życia.

Aplikacja dzieli się na 4 zakładki: dzisiaj, kondycja, wartości odżywcze, medycyna. Pierwsza z nich zapewnia nam dostęp do najważniejszych opcji, informacji oraz ćwiczeń. Z jej poziomu możemy monitorować nasze ćwiczenia i aktywność. Do wyboru mamy kilkanaście kategorii, część z nich jest bardzo egzotyczna i nie do końca wykorzystuje możliwości programu

Kondycja to gotowe zestawy ćwiczeń, pomagających nam powrócić do formy bądź też pracować nad konkretną partią mięśni. Wartości odżywcze zawierają informacje o produktach żywnościowych wraz ze wskazówkami co warto jeść aby utrzymać swoją kondycję. Szkoda że aplikacja nie współpracuje z Kuchnią, z którą mogłaby współdzielić listę przygotowanych posiłków.

Ostatnia z zakładek to małe kompendium zdrowia. Nie zastąpi lekarza, ale potrafi udzielić wskazówek co do odczuwanego przez na bólu czy też innych dolegliwości. Na uwagę zasługuje dobrze przygotowana, multimedialna forma zakładki medycyna.

Zdrowie i kondycja to aplikacja godna polecenia, ale i nierówna. Spory zakres tematyczny sprawił, że w programie jest kilka drobnych błędów, które mogą niektórych zniechęcić. Dodatkową zaletą jest współpraca z wersją na komputery i tablety, dzięki czemu zarządzanie naszym profilem jest jeszcze łatwiejsze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft rezygnuje z dalszego rozwoju PhotoSynth i niektórych aplikacji MSN

60
11.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Ogłoszone kilka dni temu plany restrukturyzacyjne i zwolnienie pracowników w Microsofcie odbiją się nie tylko na serwisach, do jakich w razie problemów trafiają nasze telefony, ale również na niektórych aplikacjach. Firma rozpoczęła informowanie użytkowników o terminach zaniechania rozwoju wybranych programów z linii MSN, a także PhotoSynth służące do tworzenia efektownych panoram. Cięcia kosztów, na jakie zdecydował się zarząd korporacji, zbierają coraz większe żniwo. Wczoraj informowaliśmy, że aż 20 z 28 autoryzowanych serwisów naprawczych otrzymało wypowiedzenie. Nie jest to jedyny skutek…

Nowy ekran podglądu dla Lumii pozwala na wyświetlanie informacji pogodowych

36
06.10.2014  •  Łukasz Tkacz

Użytkownicy telefonów Nokia Lumia z Windows Phone 8 na pokładzie mają powody do radości. Microsoft opublikował aktualizację aplikacji do obsługi tzw. ekranu podglądu, który jest wyświetlany np. w momencie, gdy nasza ręka znajdzie się nad telefonem. Funkcja, jaka pierwotnie pojawiła się w legendarnej już Nokii N9 jest cały czas rozbudowywana o nowe opcje: obecnie możemy nie tylko sterować jej zachowaniem, ale również decydować o danych z innych aplikacji, jakie będą wyświetlane. Ostatnia aktualizacja dla obsługi ekranu podglądu wprowadza całkiem przydatną funkcję, dzięki której możemy w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 17:18

Aplikacja ciekawe, ale wymaga dopracowania.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy