MSN Zdrowie i fitness MSN Zdrowie i fitness 3.0.3.340

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zdrowie i kondycja to twój osobisty trener, dietetyk i encyklopedia zdrowia zamknięte w jednej aplikacji od Microsoftu. Pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowszy tryb życia.

Aplikacja dzieli się na 4 zakładki: dzisiaj, kondycja, wartości odżywcze, medycyna. Pierwsza z nich zapewnia nam dostęp do najważniejszych opcji, informacji oraz ćwiczeń. Z jej poziomu możemy monitorować nasze ćwiczenia i aktywność. Do wyboru mamy kilkanaście kategorii, część z nich jest bardzo egzotyczna i nie do końca wykorzystuje możliwości programu

Kondycja to gotowe zestawy ćwiczeń, pomagających nam powrócić do formy bądź też pracować nad konkretną partią mięśni. Wartości odżywcze zawierają informacje o produktach żywnościowych wraz ze wskazówkami co warto jeść aby utrzymać swoją kondycję. Szkoda że aplikacja nie współpracuje z Kuchnią, z którą mogłaby współdzielić listę przygotowanych posiłków.

Ostatnia z zakładek to małe kompendium zdrowia. Nie zastąpi lekarza, ale potrafi udzielić wskazówek co do odczuwanego przez na bólu czy też innych dolegliwości. Na uwagę zasługuje dobrze przygotowana, multimedialna forma zakładki medycyna.

Zdrowie i kondycja to aplikacja godna polecenia, ale i nierówna. Spory zakres tematyczny sprawił, że w programie jest kilka drobnych błędów, które mogą niektórych zniechęcić. Dodatkową zaletą jest współpraca z wersją na komputery i tablety, dzięki czemu zarządzanie naszym profilem jest jeszcze łatwiejsze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!