MTB DownHill na weekend: dynamiczny efektowny symulator DH na Androida

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy MTB DownHill: Multiplayer – emocjonujące i wciągające zawody w kolarstwie górskim podane w bardzo przyzwoitej oprawie graficznej. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Oferuje on tryb gry w pojedynkę oraz multiplayer, w którym możemy rywalizować z przyjaciółmi lub skorzystać z otrzymanego zaproszenia do współzawodnictwa. Pierwszy z trybów to nic innego jak walka o możliwie najlepszy rezultat czasowy na 21 solidnie przygotowanych mapach.

Ich odblokowywanie uzależnione jest od zasobności naszego portfela, im lepszy czas zjazdu tym więcej kasy do nas trafia. Zebrane w trakcie rozgrywek środki możemy również spożytkować na unowocześnienie stroju lub zakup lepszego sprzętu.

Przechodząc z etapu na etap i zaliczając kolejne trasy zmienia się elastycznie stopień trudności wyścigów. Pojawia się coraz więcej kamieni, głazów skalnych, powalonych pni i innych tego typu przeszkód. Często zmienia się także kąt nachylenia trasy przez co znacząco zwiększa się intensywność działań na pedałach ;-).

MTB DownHill: Multiplayer to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi. Dzięki dynamizmowi oraz realizmowi rozgrywki, a także dobrej ścieżce dźwiękowej tytuł będzie w stanie zapewnić dobrą zabawę nie tylko fanom górskiego, rowerowego szaleństwa.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy