r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MTB DownHill na weekend: dynamiczny efektowny symulator DH na Androida

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy MTB DownHill: Multiplayer – emocjonujące i wciągające zawody w kolarstwie górskim podane w bardzo przyzwoitej oprawie graficznej. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Oferuje on tryb gry w pojedynkę oraz multiplayer, w którym możemy rywalizować z przyjaciółmi lub skorzystać z otrzymanego zaproszenia do współzawodnictwa. Pierwszy z trybów to nic innego jak walka o możliwie najlepszy rezultat czasowy na 21 solidnie przygotowanych mapach.

Ich odblokowywanie uzależnione jest od zasobności naszego portfela, im lepszy czas zjazdu tym więcej kasy do nas trafia. Zebrane w trakcie rozgrywek środki możemy również spożytkować na unowocześnienie stroju lub zakup lepszego sprzętu.

r   e   k   l   a   m   a

Przechodząc z etapu na etap i zaliczając kolejne trasy zmienia się elastycznie stopień trudności wyścigów. Pojawia się coraz więcej kamieni, głazów skalnych, powalonych pni i innych tego typu przeszkód. Często zmienia się także kąt nachylenia trasy przez co znacząco zwiększa się intensywność działań na pedałach ;-).

MTB DownHill: Multiplayer to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi. Dzięki dynamizmowi oraz realizmowi rozgrywki, a także dobrej ścieżce dźwiękowej tytuł będzie w stanie zapewnić dobrą zabawę nie tylko fanom górskiego, rowerowego szaleństwa.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.