r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MTS 2005 za 150 zł - tylko do końca tygodnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia, na łamach portalu WSS.pl, można skorzystać ze specjalnej oferty dla użytkowników i wziąć udział w konferencji Microsoft Technology Summit (MTS) 2005 za 150 zł. Standardowa opłata za udział w konferencji wynosi 400 zł - w przypadku rejestracji do 26 sierpnia 2005 lub 800 zł - od 27 sierpnia do 21 września 2005.

MTS 2005 - to największa konferencja techniczna Microsoftu kierowana do developerów i specjalistów IT, która odbędzie się w dniach 28-29 września, w Warszawie. Podczas dwóch dni konferencji planowanych jest 48 sesji technicznych z 5 obszarów tematycznych, stanowiących przekrój przez wszystkie technologie oferowane przez Microsoft. Wśród 30 prezenterów mają znaleźć się najlepsi eksperci z Polski i zagranicy, m.in. Rafał Łukawiecki - ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa IT, wybrany najlepszym prelegentem podczas takich konferencji jak IT Forum oraz TechEd 2005, czy Fred Baumhardt - wybitny konsultant do spraw bezpieczeństwa firmy Microsoft.

Dla użytkowników portalu WSS.pl został przygotowany specjalny kod promocyjny umożliwiający rejestrację w promocyjnej cenie 150 zł. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.