MU.LAB 8.6.26

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MU.LAB jest wirtualnym studiem muzycznym. To wysokiej jakości, bezpłatna aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki w komputerze.

Program posiada prosty interfejs pozwalający na tworzenie wielu ścieżek, dodawanie fragmentów dźwiękowych itp. MU.LAB obsługuje zarówno utwory audio jak i MIDI, pozwala na edycję wirtualnych instrumentów i nagrywanie muzyki. Pliki MIDI można zarówno importować do MU.LAB jak i eksportować do pamięci komputera. Użytkownik może ustalać tempo, dodawać liczne efekty (pogłos, szum, wyciszenie), a także importować muzykę z zewnętrznych urządzeń (keyboard, gitara elektryczna). Program posiada wbudowany automat perkusyjny, jak również symulatory innych instrumentów.

MU.LAB pozwala na nagrywanie całego utworu, fragmentów, jak również pojedynczych ścieżek. Z programu można również korzystać za pośrednictwem nośnika USB. Możemy wybierać różne wersje podglądu, także wirtualną klawiaturę.

Dodatkowe funkcje to dodawanie opisów i kolorów do ścieżek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!