Zasady MODERACJI BLOGÓW na Dobrych Programach

Hej Wam!

Zamierzam się podzielić z wami podstawowymi zasadami tworzenia blogów na dobrychprogramach tak, aby przeszły moderacje i wylądowały na głównej.

Dzięki moim poradom będziecie zawsze na szczycie. ZAWSZE. Nie są to czcze przechwałki tylko najprawdziwsza prawda. Sprawdźcie mój blog – już widzicie? Tyle wpisów i 90% z nich wylądowało dokładnie tam gdzie wy chcecie wylądować. Na głównej.

Poniżej znajdziecie zasady, którymi kierują się moderatorzy - stworzone na podstawie mojego doświadczenia.

1. WASZ TYTUŁ MUSI MIEĆ DUŻE LITERY I BYĆ CHOLERNIE DŁUGI, PRZYNAJMNIEJ 10 WYRAZOWY. Po prostu musi. Nie zważajcie na to, co mówią inni o CAPS LOCKU. To genialne narzędzie marketingowo-psychologiczne. Tylko w ten sposób dacie znać przystojnym i mądrym moderatorom, że wasz wpis jest wart należytej uwagi. Zupełnie jak ten, który właśnie czytacie, lub inny, który wylądował na głównej: - O PRZEGLĄDARCE NETSCAPE

2. Błendy? Blendy są nieistotne. Pisanie poprawną i nienaganna polszczyzną wcale nie przyniesie wam strony głównej blogów na dobryhprogramah. Nie wierzycie? Mi nie wierzycie.

Oto dowód: Jenzyk ktury koham

W tymże wpisie złamane zostało każde tabu i zasada poprawnej pisowni w „jeżyku” naszym rodzimym, jakże przy okazji kochanym, a mimo to wpis wylądował na głównej. Czy teraz mi wierzycie? Oczywiście – a powód działania tego mechanizmu jest prosty. Tak karygodne literówki i ortografy zmuszają moderatorów do większego wysiłku intelektualnego podczas czytania tekstu, przez co dostrzegają drugie i trzecie dno. Czasem nawet czwarte, którego nie ma, ale oni i tak dostrzegają. Dzięki temu łatwiej wpadają w polemikę i takie tam… musicie więc sadzić błędy jak Piłsudzki Kasztankę.

3. Umieszczajcie całe akapity z pomocą tagu h2 i h3. Bo tak! Bo macie do tego prawo. Bo moderatorzy uwielbiają wpisy napisane w całości w tagu h2.

LINK: Wywiad ze zwierzakiem - Popatrzcie tylko na te połacia pogrubionego tekstu. Gdzieniegdzie po 5-6 linijek, o zgrozo! Zasada jest prosta i jakże logiczna. Pogrubiony tekst zwraca uwagę czytelnika, więc jeśli cały wasz wpis będzie pogrubiony to automatycznie cały tekst będzie zwracał uwagę. Proste, acz genialne. Główna murowana.

4. Wstawcie fotkę kota – moderatorzy kochają urocze koty, tak jak zresztą cały Internet.


Nakręcone kamerką SAMSUNGA HMX-QF20! Yoł ;D

5. Obrażanie wyznawców innych systemów operacyjnych zapunktuje u tych moderatorów, którzy lubią Twój system operacyjny. A że 99% moderatorów uwielbia Windowsa 8, to nawrzucanie Linuksiarzom jest receptą na dostanie się na główną. Jak bardzo trzeba się postarać? Przyrównanie ich do idiotów może jest i chamskie, ale jakże skuteczne. Tym samym łechtamy ego moderatora (i nic innego), że jego system nie jest taki zły jak przez nas opisywany syf GNUxowy.

6.

Cytaty, cytaty, raz jeszcze cycaty… to znaczy cytaty.
Cytat to coś w rodzaju uwierzytelnienia waszego wpisu. Sugeruje on, że ktoś coś mądrego powiedział i warto to przeczytać. Co prawda sama zawartość tak przywołanej wypowiedzi może traktować o kiszonych ogórkach w zlewie pełnym kociej sierści ale liczy się FORMA A NIE ZAWARTOŚĆ! Poza tym na końcu warto by dodać autora, jeśli nawet jest się nim samemu.

Autor: MaXDemage – blager!

7. Recenzja z fotkami – im bardziej roznegliżowane fotki tym lepiej. Och~tak! Sama recenzja wielokrotnie nie wystarczy, napisać kilka słów o sprzęcie umie każdy, a moderatorzy generalnie nie lubią czytać. Oni uwielbiają oglądać… a żeby im się miło oglądało, to warto by wrzucić coś skrajnie… Wiecie, że 100% moderatorów to mężczyźni? Teraz już wiecie. Wykorzystajcie tę wiedzę i swoje krótkie recenzje koniecznie okraście sporą ilością fotek ściągniętych ze stron typu (cenzura)tube.com

8. Ostatni protip nie jest odnośnie pisana blogów, a raczej odnośnie postępowania z moderatorami. Jeśli nie dostaniecie się na główną – musicie koniecznie napisać o tym bloga!

Mhmmmm ;>