Mac OS X 10.5.3 Update

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple udostępniła kolejną znaczącą aktualizację dla swojego systemu Mac OS X zawierającą poprawki bezpieczeństwa, stabilności i kompatybilności.

Mac OS X 10.5.3 Update wprowadza sporą ilość zmian nie tylko w sam system, ale również w programy dostarczone razem z nim. Optymalizacje obejmują m.in. takie komponenty dostępne w Leopardzie jak Address Book, AirPort, Automator, iCal, iChat, Mail, Spaces, Time Machine i VoiceOver. Więcej informacji odnośnie konkretnych produktów znaleźć można na specjalnej stronie serwisu Apple.

Autorzy, jeżeli chodzi o ogólne zmiany wpływające bezpośrednio na działanie systemu, wymieniają udoskonalenia usługi Active Directory, wyszukiwarki Spootlight, poszerzenie obsługi obrazów RAW dla kolejnych aparatów czy poprawienie niezawodności łączenia się z Internetem za pośrednictwem Microsoft ISA proxy w Safari. Wszystkie aktualizacje dostępne są do pobrania z poziomu aplikacji Software Update.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję