Mac OS X 10.5.5 już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple udostępniła kolejną aktualizację systemu Mac OS X 10.5.5 przeznaczoną dla Leoparda w wersjach 10.5, 10.5.1, 10.5.2, 10.5.3 i 10.5.4.

Nowa aktualizacja oferuje poprawki, które uwydatniają stabilność, kompatybilność i zwiększają bezpieczeństwo korzystania z systemów Mac OS. Wśród głównych zmian wymienianych przez producenta znaleźć można udoskonalenie indeksowania danych przez narzędzie Spotlight, lepszą synchronizację telefonu iPhone z aplikacjami iCal i Address Book, poprawioną stabilność działania edytora tekstów TextEdit, uwydatnienie działania usługi Active Directory czy poprawienie funkcjonowania MacBook Air.

Spora ilość zmian pojawiła się także w programie przeznaczonym do obsługi poczty - Mail. Autorzy wyeliminowali tutaj m. in. problemy z obsługą skrzynek AIM, Compuserve, Hanmail i Yahoo!, usunęli błąd występujący we wbudowanym czytniku RSS i poprawili stabilność działania całej aplikacji. Najnowsza wersja systemu Mac OS X 10.5.5 dostępna jest do pobrania z poziomu Software Update.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji